هدر موبایل
1390/02/02 13:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

غفوری‌فرد از مزایای اصلاح قانون انتخابات می‌گوید

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه معمولا تعداد کاندیداها در انتخابات ۳۰ برابر تعداد نمایندگان ‏منتخب است، گفت: نتیجه نهایی مصوبه مجلس آسان تر شدن انتخاب نمایندگان اصلح و شایسته برای مردم است. ‏
غفوری‌فرد از مزایای اصلاح قانون انتخابات می‌گوید عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه معمولا تعداد کاندیداها در انتخابات 30 برابر تعداد نمایندگان ‏منتخب است، گفت: نتیجه نهایی مصوبه مجلس آسان تر شدن انتخاب نمایندگان اصلح و شایسته برای مردم است. ‏ https://cdn.icana.ir/d/019/1051.jpg غفوری‌فرد,از,مزایای,اصلاح,قانون,انتخابات,می‌گوید Icana

حسن غفوری فرد نماینده  تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه ممکن است تعداد کاندیداهای انتخاباتی پس از تصویب این طرح در مجلس 10 درصد کاهش یابد افزود: با توجه به اینکه نمایندگان باید از تخصص، سواد و سابقه مدیریتی بالایی برخوردار باشند نتیجه تصویب مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و سابقه مدیریتی 5 ساله برای نمایندگان ،انتخاب نماینده اصلح خواهد بود.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انتخاب نهایی با مردم است و مردم نیز از رشد و بلوغ سیاسی بالایی برخوردار هستند، گفت: حضور نمایندگان با سابقه های مدیریتی وزارت یا معاون وزیر در مجلس شورای اسلامی نشانگر انتخاب شایسته و دید اصلح نگر مردم است.

غفوری فرد به لزوم تایید مصوبه مجلس توسط شورای نگهبان اشاره و خاطر نشان کرد: این مصوبه در صورت تایید و عودت به مجلس به مرحله اجرا در خواهد آمد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet