خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/02/02 12:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نمایند مردم ارومیه:‏

بودجه تخصیصی برای راه‌آهن دور دریاچه ارومیه کافی نیست ‏

نمایند مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌که «بودجه در نظر گرفته شده برای راه‌آهن دور دریاچه ارومیه ناکافی ‏است» گفت: با ارقام تخصیص یافته پروژه در سال ۱۳۹۱ به بهره‌برداری نمی‌رسد‎. ‎
بودجه تخصیصی برای راه‌آهن دور دریاچه ارومیه کافی نیست ‏ نمایند مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌که «بودجه در نظر گرفته شده برای راه‌آهن دور دریاچه ارومیه ناکافی ‏است» گفت: با ارقام تخصیص یافته پروژه در سال 1391 به بهره‌برداری نمی‌رسد‎. ‎ https://cdn.icana.ir/d/019/725.jpg بودجه,تخصیصی,برای,راه‌آهن,دور,دریاچه,ارومیه,کافی,نیست,‏ Icana

جواد جهانگیرزاده در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به روند پیشرفت راه‌آهن دور دریاچه ارومیه اظهار کرد: پیش‌بینی‌ها حکایت از آن دارد که این راه‌آهن تا سال 91 به بهره‌برداری برسد، اما با ارقام اختصاص یافته در بودجه‌های سنواتی نه تنها این وعده محقق نمی‌شود، بلکه با روند موجود دولت‌های یازدهم و دوازدهم نیز نمی‌توانند این پروژه را به اتمام برسانند.

وی راه‌آهن را به عنوان مهمترین پروژه زیرساختی در استان آذربایجان غربی با جمعیتی حدود سه میلیون نفر توصیف و ابراز عقیده کرد: علی‌رغم وعده داده شده این پروژه پیشرفت چندانی نداشته است که این مساله چهره دولت خدمتگزار را در مقابل چشمان مردم این استان کدر می‌سازد.

وی رقم پیش‌بینی شده در بودجه سال 90 را «تنها برای احداث یکی از قطعات کوچک آن» کافی دانست و گفت: قطعه‌های شروع شده از سوی ارومیه در توقف کامل به سر می‌برند و پیمانکار عامل آن را کمبود منابع مالی و عدم اختصاص اعتبارات مناسب ذکر کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet