روز مجلس
1390/02/02 14:34:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
لاله افتخاری:‏

وحدت اصولگرایان باید همسو و زیر پرچم روحانیت و جامعتین باشد ‏

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان این‌که «وحدت اصولگرایان تحت امر فرمایشات مقام معظم رهبری امکان‌پذیر است» تفکیک ‏انجام وظیفه و فعالیت‌های انتخاباتی توسط مسوولان را لازمه انتخابات آتی دانست‎. ‎
وحدت اصولگرایان باید همسو و زیر پرچم روحانیت و جامعتین باشد ‏ نماینده مردم تهران در مجلس با بیان این‌که «وحدت اصولگرایان تحت امر فرمایشات مقام معظم رهبری امکان‌پذیر است» تفکیک ‏انجام وظیفه و فعالیت‌های انتخاباتی توسط مسوولان را لازمه انتخابات آتی دانست‎. ‎ https://cdn.icana.ir/d/019/1440.jpg وحدت,اصولگرایان,باید,همسو,و,زیر,پرچم,روحانیت,و,جامعتین,باشد,‏ Icana

لاله افتخاری در گفت‌وگو با ایسنا با تاکید بر «همگرایی اصولگرایان در انتخابات آینده» افزود: این وحدت باید همسو و زیر پرچم روحانیت و جامعتین باشد.

وی افزود: همان‌گونه که پیروزی انقلاب تحت امر روحانیت اصیل و خالصانه به پیروزی رسید، ادامه این انقلاب نیز باید تحت امر این افراد باشد، تا بتوانیم پرچم را به دست حضرت ولی‌امر(عج) بدهیم.

وی خاطرنشان کرد: این یک ضرورت شرعی و عقلی است که افراد وحدت داشته و منجسم باشند و در مقابل دیگران امت واحده باشند، در قالب جریان اصولگرایی و برای انتخابات پیش رو نیز می‌توان این کار را انجام داد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «شکل‌گیری یک ائتلاف جدید نیازمند بازتعریف درست و دقیق آن است» افزود: این امر باید تحت امر جامعتین و نظر آن‌ها به سازماندهی برسد و الگوی گذشته بازنگری شود تا حداکثر‌ جذب اصولگرایان را داشته باشد. شاخصه‌ها باید لیست شود و براساس آن شاخص‌ها اصولگرایی تعریف و نیرو‌گیری شود.

وی هم‌چنین با بیان این‌که «افراد باید بحث رقابت را از انجام وظایف تفکیک کنند» ادامه داد: بحث انتخابات نباید وارد مسائل مسوولیتی در مجلس و دولت شود و در سمت خود نظر کارشناسی خود را ارائه و هنگام آغاز رقابت رسمی فعالیت‌های انتخاباتی، دیدگاه خود را اعمال کنند.

وی خاطرنشان کرد: آغاز رقابت رسمی باید از نظر قانونی منعی نداشته باشد و فعالیت‌های غیررسمی به شرط این‌که به اصل انجام مسوولیت خدشه وارد نکند، می‌تواند مقدمه‌ساز بهره‌مندی از تمامی ظرفیت‌ها باشد.

افتخاری با بیان این‌که «حضور گروه‌های مختلف در انتخابات موجب مشارکت حداکثری می‌شود» گفت: گروه‌ها باید خود را به درستی تعریف کنند تا توان تفکیک افراد از یکدیگر امکان‌پذیر باشد. البته طبق تعریفی که در جریان فتنه از امور مختلف داشتیم، شاید افراد بسیاری در خیمه‌ اصلاح‌طلبان با این اصطلاح متداول نتوانند بگنجند. افراد باید حداقل مسائل اصلی نظام را بپذیرند، صداقت خود را به مردم و نظام ثابت کنند تا در این صورت وارد عرصه شوند.

وی با بیان این‌که «سیاست آینده جریان اصولگرایی زیر سایه فرمایشات مقام معظم رهبری برنامه‌ریزی می‌شود» گفت: وحدت اصولگرایان باید تحت فرمان مقام معظم رهبری باشد؛ چراکه در غیر این صورت از خط ولایت خارج می‌شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet