خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/03 09:34:08
سرویس سیاسی
آلیا خبرداد؛

پیگیری اقدام تروریستی سنندج در کمیسیون امنیت ملی

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به درگیری مسلحانه با یک گروه تروریستی در سنندج، تاکید کرد: کمیسیون این مسئله را پیگیری می‌کند.
پیگیری اقدام تروریستی سنندج در کمیسیون امنیت ملی عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به درگیری مسلحانه با یک گروه تروریستی در سنندج، تاکید کرد: کمیسیون این مسئله را پیگیری می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/315.jpg پیگیری,اقدام,تروریستی,سنندج,در,کمیسیون,امنیت,ملی Icana

"فاطمه آلیا" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، راجع به درگیری مسلحانه پنج‌شنبه در روستای "حسن آباد" شهر "سنندج"، گفت: این حادثه در جلسه صبح روز یکشنبه هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.
نماینده تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات تصریح کرد: هیئت رئیسه کمیسیون قطعا کمیته امنیت را مامور بررسی جزئیات قضیه می‌کند و اعضای آن نیز در نخستین فرصت با مسئولان وزارت کشور، وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی جلسه می‌گذارند که گزارش این جلسه به اطلاع کمیسیون می‌رسد.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، افزود: گام سوم رسیدگی به موضوعات امنیتی، اعزام هیئت برای بررسی به منطقه خواهد بود، همانطور که این کار در وقایع قبلی هم انجام شد. در ‌‌نهایت جمع بندی بررسی‌ها در قالب گزارش به دستگاه‌های ذی‌ربط ارسال می‌شود.
روزپنج‌شنبه  -۲ اردیبهشت ماه- اعضای یک گروهک تروریستی طی درگیری مسلحانه در روستای "حسن آباد" شهر "سنندج" از سوی نیروی انتظامی منهدم شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet