خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/03 09:58:36
سرویس اجتماعی
عباسپور:

تشکیل سازمان دانشجویی در جهت اهداف برنامه پنجم است

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، هدف از تشکیل سازمان دانشجویی را تسریع در روند فعالیت‌های معاونت دانشجویی عنوان کرد و گفت: تشکیل این سازمان در جهت تحقق اهداف آموزشی برنامه پنجم است.
تشکیل سازمان دانشجویی در جهت اهداف برنامه پنجم است رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، هدف از تشکیل سازمان دانشجویی را تسریع در روند فعالیت‌های معاونت دانشجویی عنوان کرد و گفت: تشکیل این سازمان در جهت تحقق اهداف آموزشی برنامه پنجم است. https://cdn.icana.ir/d/019/194.jpg تشکیل,سازمان,دانشجویی,در,جهت,اهداف,برنامه,پنجم,است Icana

"علی عباسپور تهرانی‌فرد" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت icana.ir))، اظهار کرد: در حال حاضر معاونت دانشجویی زیر نظر وزارت علوم در حال فعالیت است، و مسائلی مانند ورزش دانشجویی، مساله خوابگاه‌ها، غذا و مسائل تایید مدارک دانشجویی را پیگیری می‌کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس، افزود: به دلیل آنکه مسائل مربوط به معاونت دانشجویی تسریع شود و به خصوص آنکه در برنامه پنجم توسعه عنوان کردیم که به تدریج هم برای ارتقای کیفیت وهم برای کاهش هزینه‌ها 20 درصد سالیانه به بخش خصوصی واگذار شود، قرار است سازمان دانشجویی به همین منظور تشکیل شود.

وی با تاکید براینکه سازمان دانشجویی در جهت تسریع در وظایفی که به معاونت دانشجویی محول شده است، تشکیل می‌شود، گفت: مسئولیت این سازمان نیز با وزارت علوم است به طور قطع رییس سازمان نیز در سطح معاون وزیر خواهد بود.

پیش از این معاون دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه تشکیل سازمان امور دانشجویان از سوی شورای عالی اداری و مجلس شورای اسلامی به وزارت علوم ابلاغ شده است، گفت: تشکیلات این سازمان تهیه شده و پیشنهادها به ریاست جمهوری ارائه شده است تا پس از اعلام وزیر علوم، ما به طور رسمی در این زمینه شروع به کار کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet