ایام محرم 1398
1390/02/03 10:57:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امیدوار رضایی خواستار شد

بازنگری جدی در طرح ورود کودکان از 4 سالگی به دبستان

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی به دلیل یکسان نبودن ضریب هوشی و یادگیری کودکان و نبودن پشتوانه کار کارشناسی در طرح ورود کودکان از ۴ سالگی به دبستان ، خواستار بازنگری جدی در این طرح شد.
بازنگری جدی در طرح ورود کودکان از 4 سالگی به دبستان عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی به دلیل یکسان نبودن ضریب هوشی و یادگیری کودکان و نبودن پشتوانه کار کارشناسی در طرح ورود کودکان از 4 سالگی به دبستان ، خواستار بازنگری جدی در این طرح شد. https://cdn.icana.ir/d/019/3551.jpg بازنگری,جدی,در,طرح,ورود,کودکان,از,4,سالگی,به,دبستان Icana

امیدوار رضایی میرقائد نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی و هفتگل در بهارستان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه طرح ورود اطفال از 4 سالگی به دبستان پشتوانه کارشناسی خاصی ندارد، گفت: از آنجائی که در طرح ورود اطفال 4 ساله به دبستان ،از تجارب نخبگان جامعه و افراد با تجربه و تجارب کشورهای دیگر در این زمینه استفاده نشده ،ممکن است این طرح با اشکالات زیادی در زمان اجرا مواجه شود.

رضایی بیان کرد: بهارستانی ها و مسئولان دیگر نمی توانند بدون مشاهده پشتوانه کارشناسی این طرح، دستور عمل خاصی را تعیین نمایند و آن را برای اجرا ابلاغ کنند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: باید در زمینه تحصیل فرصت هایی به کودکان داد تا اطفالی که از استعداد و هوش بالایی برخوردار می باشند بتوانند زمینه پیشرفت هوشی خود را در مهدهای کودک و مراکز آموزشی دیگر افزایش دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet