خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/03 10:27:46
سرویس فرهنگی
دبیر فراکسیون غدیر خبر داد:

پیگیری تشکیل فراکسیون بین المللی غدیر در جلسه این هفته فراکسیون غدیر

دبیر فراکسیون غدیر مجلس شورای اسلامی از تشکیل جلسه این فراکسیون در هفته جاری خبر داد و گفت: در این جلسه بررسی طرح تأسیس فراکسیون بین‌المللی غدیر میان کشورهای اسلامی پیگیری خواهد شد.
پیگیری تشکیل فراکسیون بین المللی غدیر در جلسه این هفته فراکسیون غدیر دبیر فراکسیون غدیر مجلس شورای اسلامی از تشکیل جلسه این فراکسیون در هفته جاری خبر داد و گفت: در این جلسه بررسی طرح تأسیس فراکسیون بین‌المللی غدیر میان کشورهای اسلامی پیگیری خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/258.jpg پیگیری,تشکیل,فراکسیون,بین,المللی,غدیر,در,جلسه,این,هفته,فراکسیون,غدیر Icana

"حسن ملک محمدی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، اظهار داشت: فراکسیون غدیر در میانه هفته جاری با حضور هیئت رئیسه تشکیل جلسه خواهد داد و مهم‌ترین مصوبات و طرح‌های قبلی فراکسیون در این جلسه پیگیری خواهد شد.

نماینده مردم دامغان با اشاره به طرح‌های پیشین فراکسیون غدیر، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های فراکسیون غدیر تشکیل فراکسیون بین المللی غدیر در میان مجالس کشورهای اسلامی است که مقدمات این طرح، فراهم شده و در حال پیگیری است.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس فراکسیون بین المللی غدیر را عاملی برای نزدیکی بیشتر میان کشورهای اسلامی دانست و تأکید کرد: فراکسیون غدیر هماهنگی و تعامل با مجالس کشورهای سوریه، لبنان و عراق را آغاز کرده است و به دنبال اجرایی شدن فراکسیون بین المللی غدیر با همکاری این کشورها است.

به گفته ملک محمدی در جلسه این هفته فراکسیون غدیر مجلس، "اسدالله بادامچیان" ، "علاء الدین بروجردی" و "سید محمدحسن ابوترابی فرد" شرکت خواهند کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet