خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/03 11:18:42
سرویس سیاسی
نماینده لارستان:

مسئولان برای گره‌گشایی از مشکلات مردم بی‌منت عمل کنند

نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی خدمت‌کردن به مردم را بعنوان فرصتی الهی برای رشد و تعالی معنوی انسان اعلام کرد و افزود: مسئولان در جهت خدمت به مردم و گره‌گشایی از مشکلات آنان باید خالصانه و بی‌منت عمل کنند.
مسئولان برای گره‌گشایی از مشکلات مردم بی‌منت عمل کنند نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی خدمت‌کردن به مردم را بعنوان فرصتی الهی برای رشد و تعالی معنوی انسان اعلام کرد و افزود: مسئولان در جهت خدمت به مردم و گره‌گشایی از مشکلات آنان باید خالصانه و بی‌منت عمل کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/2739.jpg مسئولان,برای,گره‌گشایی,از,مشکلات,مردم,بی‌منت,عمل,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "علی اصغر حسنی" در جلسه شورای اداری شهرستان خنج که با حضور فرماندار، امام جمعه، بخشدار مرکزی، اعضای شورای اسلامی شهر خنج و مسئولان دستگاه‌های اجرایی در محل سالن کنفرانس فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: دشمن شبانه روز تلاش برای گرفتن وحدت، ولایت، روحیه شهادت طلبی و ایثار از مردم ایران را دارد.

نماینده لارستان، خنج و گراش، افزود: دشمن در 32 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی توطئه‌ها ودسیسه‌های شیطانی متعدد برای سقوط نظام ما داشته که علاوه بر اینکه نتوانستند کوچکترین خدشه ای به نظام ما وارد کنند، بلکه جمهوری اسلامی با قدرت تثبیت توانسته است با همراهی مردم ، رهبری و دولت خود را در پیشرفت رو به رشد مطرح نماید و امروز ما شاهد این هستیم که این قدرت اسلامی و ولایتی موجب تغییر نگرش ها، مؤلف ها و رویکرد ابرقدرت‌ها شده است.

وی با اشاره به برخی رویداد های سیاسی در منطقه خارومیانه و خیزش عظیم مسلمانان، خاطرنشان کرد: ملت‌های مسلمان اکنون دریافته اند که باید انقلاب اسلامی ایران را برای استقلال و آزادی خودشان الگو و سر مشق قرار دهند.

نایب رئیس مجمع نمایندگان استان فارس با اشاره به فرموده امام راحل مبنی بر اینکه ما انقلاب را صادر می‌کنیم، اظهار کرد: پیروزی عظیم و قیام میلیونی مردم مسلمان مصر تحقق وعده امام و صدور انقلاب اسلامی به جهان است.

وی با شاره به طرح تحول اقتصادی، گفت: این طرح یک طرح بزرگی است که اقتصاد بیمار ما را درمان می کند و مردم ولایت مدار ایران اسلامی  باید دولت را در زمینه اجرایی این طرح یاری دهند.

حسنی در بخشی از سخنان خود بر اهمیت خدمت کردن به مردم بعنوان فرصتی الهی برای رشد وتعالی معنوی انسان اشاره کرد و افزود:  مسئولان در جهت خدمت به مردم و گره گشایی از مشکلات آنان باید خالصانه و بی منت عمل کنند و شهرستان خنج و روستا های تابعه دارای  ظرفیت وپتانسیل های فراوانی هستند و ما  باید از همه ظرفیت‌ها به خوبی استفاده کنیم.

منتخب مردم خنج در خانه ملت با اشاره به اقدامات زیربنایی انجام گرفته و فراهم آوردن زیرساخت‌های مورد نیاز در چند سال اخیر تلاش برای استقرار توسعه متوازن و پایدار در شهرستان را مورد تاکید قرار داد.

در پایان این جلسه اداره بازرگانی و شعبه جمعیت هلال احمر شهرستان خنج با حضور مسئولان افتتاح و ساختمان جدید اصناف این شهرستان  به بهره برداری رسید.   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet