هدر موبایل
1390/02/03 12:01:58
سرویس سیاسی
در کمیته تحقیق و تفحص مجلس از شورای عالی ایرانیان خارج از کشور؛

گزارش مشایی از عملکرد شورای عالی ایرانیان امروز قرائت می‌شود

دبیر کمیته تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان خارج از کشور در رابطه با فعالیت این کمیته، گفت: جلسه امروز- ۳ اردیبهشت- کمیته با حضور "رحیم مشایی" و قرائت گزارشی از سوی وی در رابطه با نقاط مبهم عملکرد این شورا، برگزار می‌شود.
گزارش مشایی از عملکرد شورای عالی ایرانیان امروز قرائت می‌شود دبیر کمیته تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان خارج از کشور در رابطه با فعالیت این کمیته، گفت: جلسه امروز- 3 اردیبهشت- کمیته با حضور "رحیم مشایی" و قرائت گزارشی از سوی وی در رابطه با نقاط مبهم عملکرد این شورا، برگزار می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/267.jpg گزارش,مشایی,از,عملکرد,شورای,عالی,ایرانیان,امروز,قرائت,می‌شود Icana

"داریوش قنبری" در گفتوگو با خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، گفت: در جمع‌بندی جلسه گذشته -20 فروردین- کمیته تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان خارج از کشور، مقرر شد تا "محمد شریف ملک‌زاده" دبیر کل این شورا،  گزارشی را در پاسخ به محورهای مورد تحقیق و تفحص تهیه و همراه با اسناد و مدارک به هیئت تحقیق و تفحص ارائه دهد.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، شیروان و چرداول در مجلس، افزود: " اسفندیاررحیم مشایی" رئیس دفتر رئیس‌جمهور در جلسه امروز- 3 اردیبهشت- به قرائت، گزارش تهیه شده از سوی شورای عالی ایرانیان خارج از کشور در رابطه با فعالیت‏ها و نقاط مبهم عملکرد این شورا خواهد پرداخت.

"حسین ابراهیمی" نماینده مردم بیرجند، "فاطمه آلیا" نماینده مردم تهران، "محمد کرمی راد" نماینده مردم کرمانشاه، "سیدعلی آقازاده دافساری" نماینده مردم رشت، "عوض حیدرپور" نماینده مردم شهرضا، "پرویز سروری نماینده مردم تهران، "محمد مهدی شهریاری" نماینده مردم بجنورد، "الیاس نادران" نماینده مردم تهران، "شبیب جویجری" نماینده مردم اهواز، "سیدحسین نقوی حسینی" نماینده مردم ورامین، "مصطفی کواکبیان" نماینده مردم سمنان، "داریوش قنبری" نماینده مردم ایلام، "محمود احمدی‌ بیغش" نماینده مردم شازند، "سیدرضا اکرمی" نماینده مردم تهران و "کاظم جلالی" نماینده مردم شاهرود اعضای هیئت تحقیق و تفحص از شورایعالی ایرانیان خارج کشور در مجلس شورای اسلامی هستند.

این هیئت به منظور بررسی ابهامات موجود در شیوه عمل شورای عالی ایرانیان خارج از کشور که شامل ابهام در منابع مالی، موازی کاری با وزارت امور خارجه و معاونت کنسولی و... است، از سوی نمایندگان مجلس ایجاد شده است.

کمیسیون تلفیق مجلس در روند بررسی لایحه بودجه 90، براساس نظر اعضا، بودجه شورای عالی ایرانیان خارج از کشور را از ردیف بودجه سال 90 حذف کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet