هدر موبایل
1390/02/03 19:13:12
سرویس اجتماعی
قاضی‌زاده:

مراکز تحقیقاتی بازرگانی و کشاورزی در وازرت علوم ادغام شد

عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی اداری، از ادغام مراکز تحقیقاتی بازرگانی و کشاورزی وابسته به وازرتخانه‌های بازرگانی و کشاوری با وازرت علوم خبر داد.
مراکز تحقیقاتی بازرگانی و کشاورزی در وازرت علوم ادغام شد عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی اداری، از ادغام مراکز تحقیقاتی بازرگانی و کشاورزی وابسته به وازرتخانه‌های بازرگانی و کشاوری با وازرت علوم خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/937.jpg مراکز,تحقیقاتی,بازرگانی,و,کشاورزی,در,وازرت,علوم,ادغام,شد Icana

"سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت www.icana.ir))، در تشریح جزییات جلسه اخیر شورای عالی اداری اظهار کرد: در حال حاضر در این شورا بحث ادغام مراکز پژوهشی که خارج از حوزه وزارت علوم و وزارت بهداشت هستند با این 2 وزارتخانه مطرح است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس، افزود: در این جلسه، مرکز تحقیقات بازرگانی وابسته به وزارت بازرگانی و مرکز تحقیقات کشاورزی وابسته به وزارت جهاد کشاوری نیز در وزارت علوم تجمیع شدند.

وی همچنین با اشاره به جلسه‌های گذشته این شورا تصریح کرد: پژوهشگاه فناوری‌هاى نوین وابسته به وزارت علوم با مرکز همکارى‌هاى فناورى نهاد ریاست جمهورى و با ابلاغ از سوی رییس جمهوری ادغام شد، بر اساس این مصوبه، ساختار سازمانی مرکز همکارى‌هاى فناورى نهاد ریاست جمهورى طی مدت سه ماه تهیه و به تایید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور می‌رسد.

به گفته قاضی‌زاده، شورای عالی اداری در رابطه با احکام، روش‌های استخدام و شرایط مدیریت بحث و تصمیم‌گیری می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet