خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/03 16:37:36
سرویس سیاسی

انتقاد نمایندگان اسکاتلند از نحوه وام‌دهی بانک‌ها

نمایندگان اسکاتلند از عدم اعمال ضمانت اجرایی از سوی وزارت خزانه‌داری علیه بانک‌ سلطنتی اسکاتلند و گروه بانکی «لیوید» انتقاد کردند.
انتقاد نمایندگان اسکاتلند از نحوه وام‌دهی بانک‌ها نمایندگان اسکاتلند از عدم اعمال ضمانت اجرایی از سوی وزارت خزانه‌داری علیه بانک‌ سلطنتی اسکاتلند و گروه بانکی «لیوید» انتقاد کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/664.jpg انتقاد,نمایندگان,اسکاتلند,از,نحوه,وام‌دهی,بانک‌ها Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از سایت خبری "مانی مارکتینگ" انگلیس، انتقادات از خزانه‌داری اسکاتلند در حالی صورت گرفت که بانک‌های اسکاتلند از اهداف وام‌دهی برای کسب‌وکارهای خرد تحت نظارت طرح‌های حفاظت دارایی دور شده‌اند.
یک کمیته‌ حسابرسی عمومی در اسکاتلند این هفته گزارشی از عملکرد طرح حفاظت دارایی در وزارت خزانه‌داری این منطقه به پارلمان ارائه کرد.
در این گزارش آمده است که وزارت خزانه‌داری اسکاتلند فاقد اراده در استفاده از نفوذ خود جهت افزایش وام‌دهی بانک‌های دولتی برای  کسب‌وکارهای خرد است و بانک‌ها از اهداف وام‌دهی سال 2010 دور شده‌اند. همچنین خزانه‌داری باید چگونگی اعمال نفوذ در اهداف وام‌دهی بانک‌ها را در نظر بگیرد.
مارگارت هوگ، نماینده حزب کارگر در پارلمان انگلیس هم گفت: ما انتظار داریم که خزانه‌داری روش‌های موثری را برای اطمینان از عملکرد صحیح بانک‌ها به تعهدات وام‌دهی پیش بگیرد.
خزانه‌داری اسکاتلند از ارایه نظر به این گزارش امتناع کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet