هدر موبایل
1390/02/03 12:17:22
سرویس فرهنگی
بهروز جعفری:

رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی، درراستای تکمیل اقدامات پیشین گام بردارد

عضو کمیته فرهنگ و گردشگری کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به تحولات ایجاد شده در سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، گفت: رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی باید در راستای تکمیل اقدامات پیشین سازمان گام بردارد.
رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی، درراستای تکمیل اقدامات پیشین گام بردارد عضو کمیته فرهنگ و گردشگری کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به تحولات ایجاد شده در سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، گفت: رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی باید در راستای تکمیل اقدامات پیشین سازمان گام بردارد. https://cdn.icana.ir/d/019/2767.jpg رئیس,جدید,سازمان,میراث,فرهنگی،,درراستای,تکمیل,اقدامات,پیشین,گام,بردارد Icana

"بهروز جعفری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با اشاره به اخباری مبنی بر معرفی رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی در هفته جاری، اظهار داشت: رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی، ازسوی دولت دهم و با اتکا بر تفکرات و سیاست‌های فرهنگی دولت دهم معرفی خواهد شد و فعالیت‌های پیشین این سازمان را ادامه خواهد داد.

نماینده مردم سمیرم عملکرد سازمان میراث فرهنگی را در چند ساله اخیر مثبت و قابل قبول ارزیابی کرد و ادامه داد: روند فعالیت‌های سازمان میراث فرهنگی در دو دوره اخیر، صعودی و رضایت‌بخش بوده و سستی و کندی در آن دیده نشده است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ابراز امیدواری کرد: رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی، با توجه بیشتر به صنعت گردشگری، به عنوان یک صنعت نرم و درآمدزا، بتواند این صنعت را در کشور و در میان سایر کشورها رشد و ارتقا بخشد.

وی با بیان اینکه زمان زیادی از استعفای "حمید بقایی" از سازمان میراث فرهنگی نگذشته است، تصریح کرد: در این مدت سرپرست سازمان میراث فرهنگی، توانسته است فعالیت‌های این سازمان را همچنان بسامان و منظم رو به جلو ببرد و از نابسامانی و اختلال در این سازمان جلوگیری کند.

جعفری در پایان ابراز امیدواری کرد که دولت هرچه سریع‌تر رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری را معرفی کند و مقدمات فعالیت‌های گسترده‌تر و بهتر این سازمان را فراهم نماید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet