هدر موبایل
1390/02/03 12:54:57
سرویس اقتصادی
مقیمی: تا پایان 91، همه متقاضیان مسکن مهر، صاحب‌خانه می‌شوند

صاحبان خانه بیشتر می‌شوند

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان‌ این‌که امسال دولت اعتبارهای مناسبی را برای ساخت مسکن مهر در نظر گرفته است، گفت: از هر لحاظ ظرفیت‌ها و آمادگی لازم برای ساخت دو میلیون خانه تا پایان سال ۹۰ وجود دارد.
صاحبان خانه بیشتر می‌شوند عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان‌ این‌که امسال دولت اعتبارهای مناسبی را برای ساخت مسکن مهر در نظر گرفته است، گفت: از هر لحاظ ظرفیت‌ها و آمادگی لازم برای ساخت دو میلیون خانه تا پایان سال 90 وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/760.jpg صاحبان,خانه,بیشتر,می‌شوند Icana

"احمدعلی مقیمی" در گفت و گو با خبرنگار خانه‌ملت (  www.icana.ir)‌ افزود: با احتساب تعهدهای اجرایی نشده سال 89،‌ تا دو سال آینده هیچ یک از متقاضیان مسکن مهر،‌ نباید مشکل مسکن داشته‌باشند.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین اولویت‌های دولت در سال‌جاری تأمین مسکن‌ زوج‌های جوان است که پیش‌بینی می‌شود همان طور که آقای احمدی‌نژاد هم گفتند تا 24 ماه آینده کسی از متقاضیان مسکن مهر، مشکل مسکن نداشته باشد.

 

خانه گران نمی‌شود

مقیمی با بیان این که دولت به خانه‌های نوساز با معیارهای نوین تا سقف 30 و به‌ خانه‌های نوساز با معیارهای سنتی تا سقف 20 میلیون تومان وام می‌دهد، ادامه داد: با این تمهیدها، امسال اگر کاهش قیمت مسکن نداشته باشیم، بی تردید افزایش هم نخواهیم داشت.

عضو کمیسیون عمران مجلس ، یادآور شد: البته در باره بالا بودن میزان اجاره مسکن، به‌ویژه در شهر تهران هنوز دستورالعمل جامعی از طرف دولت تدوین نشده است که پیش‌بینی می‌شود با تدوین یک برنامه کامل و دقیق از افزایش بی‌برنامه و روزافزون نرخ اجاره بها جلوگیری کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet