ایام محرم 1398
1390/02/03 15:47:51
سرویس سیاسی

تغییر تعرفه واردات کالاهای اساسی در پارلمان قرقیزستان

پارلمان قرقیزستان لایحه تغییر تعرفه گمرکی واردات کالاهای اساسی از جمله گوشت، روغن و برنج را تصویب کرد.
تغییر تعرفه واردات کالاهای اساسی در پارلمان قرقیزستان پارلمان قرقیزستان لایحه تغییر تعرفه گمرکی واردات کالاهای اساسی از جمله گوشت، روغن و برنج را تصویب کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/2617.jpg تغییر,تعرفه,واردات,کالاهای,اساسی,در,پارلمان,قرقیزستان Icana

به گزارش خانه ملت(www.icana.ir)  به نقل از خبرگزاری آذربایجان (ترند)، ‌نمایندگان پارلمان قرقیزستان در جلسه صبح امروز شنبه طرحی را تصویب کرد که بر اساس آن تعرفه گمرکی واردات کالاهای اساسی از جمله برنج، روغن، شکر و آرد کاهش یافته و به صفر نزدیک  شد و تعرفه واردات گوشت بدون تغییر باقی ماند.
بخشی از نمایندگان پارلمان قرقیزستان در جلسه امروز هنگام تعیین تعرفه واردات گوشت بر این باور بودند که تعرفه 10 درصدی این کالای اساسی باید بدون تغییر باقی بماند در حالی که بخش دیگری از نمایندگان اعلام کردند که تعرفه این کالای اساسی باید به 20 درصد افزایش پیدا کند.
از سوی دیگر  "اوچ گون بک تاشبایوف" وزیر تنظیمات اقتصادی قرقیزستان با حضور در این جلسه پارلمان توضیحاتی درباره این لایحه به نمایندگان ارائه کرد.
وی دراین رابطه و هنگام به بن‌بست رسیدن مذاکرات نمایندگان درباره تعیین تعرفه واردات گوشت گفت: براساس قوانین سازمان بین‌المللی غذا (فائو) تعرفه واردات گوشت نباید به بیش از 10 درصد افزایش پیدا کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet