هدر موبایل
1390/02/03 13:17:00
سرویس اقتصادی
دلقپوش خبر داد:

اختصاص 25 نشست تلفیق به بررسی بخش درآمدی

عضو کمیسیون اقتصادی در تلفیق بودجه سال ۹۰ با بیان این که بیشتر پیشنهادهای کمیسیون اقتصادی برای اعمال در سند مالی کشور بررسی شد، گفت: بیشتر پیشنهادها در بخش درآمدی بودجه ۲۵ جلسه از ۴۱ نشست را به خود اختصاص داد.
اختصاص 25 نشست تلفیق به بررسی بخش درآمدی عضو کمیسیون اقتصادی در تلفیق بودجه سال 90 با بیان این که بیشتر پیشنهادهای کمیسیون اقتصادی برای اعمال در سند مالی کشور بررسی شد، گفت: بیشتر پیشنهادها در بخش درآمدی بودجه 25 جلسه از 41 نشست را به خود اختصاص داد. https://cdn.icana.ir/d/019/944.jpg اختصاص,25,نشست,تلفیق,به,بررسی,بخش,درآمدی Icana

"فرهاد دلقپوش" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، تصریح کرد: به نمایندگی از کمیسیون اقتصادی پیشنهادهای این کمیسیون را در نشست‌های تلفیق مطرح کردم که با موافقت نمایندگان به سند مالی کشور افزوده شد.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بیشتر پیشنهادهای کمیسیون اقتصادی بدون تغییر و برخی با تعدیل به تصویب رسید.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 90 با بیان این که بیشتر این پیشنهادها در بخش درآمدی اعمال شد، تأکید کرد: افزایش توان پرداختی بانک‌ها، درآمدهای مالیاتی و جوایز صادراتی از جمله پیشنهادهای کمیسیون اقتصادی بود که در گزارش کمیسیون تلفیق از بودجه سال 90 اعمال شد و در صحن علنی ارائه می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet