هدر موبایل
1390/02/05 08:10:00
سرویس فرهنگی
عضو هیئت رئیسه کمیته فرهنگ و گردشگری مجلس:

تاخیر در معرفی رئیس سازمان میراث فرهنگی بیش از این جایز نیست

عضو کمیه فرهنگ و گردشگری مجلس با بیان اینکه تاخیر در معرفی رییس سازمان میراث فرهنگی عملکرد این سازمان را دچار اختلال خواهد کرد، گفت: از رئیس جمهوری انتظار داریم تا هرچه سریع‌تر رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را معرفی کند.
تاخیر در معرفی رئیس سازمان میراث فرهنگی بیش از این جایز نیست عضو کمیه فرهنگ و گردشگری مجلس با بیان اینکه تاخیر در معرفی رییس سازمان میراث فرهنگی عملکرد این سازمان را دچار اختلال خواهد کرد، گفت: از رئیس جمهوری انتظار داریم تا هرچه سریع‌تر رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را معرفی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/2783.jpg تاخیر,در,معرفی,رئیس,سازمان,میراث,فرهنگی,بیش,از,این,جایز,نیست Icana

"حسن ملک محمدی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با تأکید بر ضرورت معرفی هرچه سریعتر رئیس سازمان میراث فرهنگی ازسوی رئیس جمهوری، اظهار داشت: کمیته فرهنگ و گردشگری کمیسیون فرهنگی مجلس خواستار معرفی هرچه سریعتر رئیس سازمان میراث فرهنگی است تا فعالیت‌های این سازمان مهم دچار وقفه و اختلال نشود.

نماینده مردم دامغان، سازمان میراث فرهنگی را یک سازمان مهم و بنیادی در کشور دانست و تصریح کرد: بهتر است در آینده خیلی نزدیک رئیس جمهوری فردی لایق و باکفایت را در پست ریاست سازمان میراث فرهنگی منصوب کند تا این سازمان بتواند مأموریت مهم خود در متولی گری حوزه میراث فرهنگی را دنبال کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اخباری مبنی بر معرفی رئیس سازمان میراث فرهنگی در هفته جاری، اظهار داشت: گزینه‌های پیشنهاد شده برای ریاست سازمان میراث فرهنگی، افراد کارآمدی هستند و با حوزه عملکرد و فعالیت‌های سازمان میراث فرهنگی آشنایی دارند.

وی ابراز امیدواری کرد: رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی در راستای سیاست‌های کلی این سازمان و جهت تکمیل و ارتقای فعالیت‌های مهم سازمان میراث فرهنگی حرکت کند.

پس از انتصاب "حمید بقایی" در پست معاونت رئیس جمهوری و استعفای وی از ریاست سازمان میراث فرهنگش، گردشگری و صنایع دستی، چندی است که این سازمان بدون رئیس و تحت نظارت سرپرست به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد.

این در حالی است که بسیاری از صاحب‌نظران معتقدند ادامه این روند و معرفی نشدن رئیس سازمان میراث فرهنگی، موجب بروز افت و کاستی در فعالیت‌های این نهاد خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet