خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/02/05 17:01:00
سرویس استان ها
نمینده یزد در سالروز شکست آمریکا در طبس:

شکست آمریکا در طبس، تحقق وعده خداوند بود

"علی اکبر اولیاء" با اشاره به وعده خداوند برای یاری مومنان ابراز امیدواری کرد: نهضت‌های مردم مسلمان منطقه با اتکال به خداوند متعال به ثمر بنشیند و شر حکام مستبد و وابسته آنان از سر امت اسلامی دفع شود.
شکست آمریکا در طبس، تحقق وعده خداوند بود "علی اکبر اولیاء" با اشاره به وعده خداوند برای یاری مومنان ابراز امیدواری کرد: نهضت‌های مردم مسلمان منطقه با اتکال به خداوند متعال به ثمر بنشیند و شر حکام مستبد و وابسته آنان از سر امت اسلامی دفع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/3597.jpg شکست,آمریکا,در,طبس،,تحقق,وعده,خداوند,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir) علی اکبر اولیاء در پیامی به مناسبت پنجم اردیبهشت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس این روز را تجلی الطاف الهی و سندی بر تحقیر و شکست ماشین جنگی آمریکا دانست.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی در پیام خود افزوده است: در این روز وعده خداوند برای یاری مومنان در مقابل استکبار جهانی و ایادی آنان محقق شده و با شهادت سردار رشید اسلام محمد منتظر قائم رنگ جاودانه یافت.

اولیا این شکست اعجازآمیز را به مردم مسلمان ایران به ویژه مردم متدین استان یزد تبریک گفته و ابراز امیدواری کرد: حرکت‎ها و نهضت‌های مردم مسلمان منطقه با اتکال به خداوند متعال به ثمر بنشیند و شر حکام مستبد و وابسته آنان از سر امت اسلامی دفع شود.

هواپیماهای آمریکایی در پنجم اردیبهشت سال 1359 با هدف آزادسازی کارکنان لانه جاسوسی خود، به ایران اسلامی حمله کردند که در صحرای طبس، گرفتار طوفان شن و سرنگون شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet