ایام محرم 1398
1390/02/04 07:39:00
سرویس فرهنگی
ملک‌محمدی خبر داد:

بررسی وضعیت زائران مکه و عتبات عالیات در فراکسیون حج و زیارت

رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس شورای اسلامی از تشکیل جلسه این فراکسیون در هفته جاری خبر داد و گفت: در این جلسه در رابطه با راهکارهای تأمین و حراست از امنیت و شأن و منزلت زائران بحث و تبادل نظر خواهد شد.
بررسی وضعیت زائران مکه و عتبات عالیات در فراکسیون حج و زیارت رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس شورای اسلامی از تشکیل جلسه این فراکسیون در هفته جاری خبر داد و گفت: در این جلسه در رابطه با راهکارهای تأمین و حراست از امنیت و شأن و منزلت زائران بحث و تبادل نظر خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/2783.jpg بررسی,وضعیت,زائران,مکه,و,عتبات,عالیات,در,فراکسیون,حج,و,زیارت Icana

"حسن ملک محمدی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با اشاره به برگزاری جلسه  فراکسیون حج و زیارت در هفته جاری، اظهار داشت: در جلسه فراکسیون حج و زیارت مهم‌ترین مصوبات قبلی این فراکسیون بررسی و پیگیری خواهد شد.

نماینده مردم دامغان تقویت وحدت امت اسلامی را هدف اساسی و بنیادی فراکسیون حج و زیارت دانست و تصریح کرد: فراکسیون حج و زیارت به دنبال تحقق بخشیدن به منویات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در حوزه مربوط به حج و زیارت و مسائل مربوط به زائران است.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با تأکید بر ضرورت تدوین قوانین جدید در خصوص مسائل مربوط به زائران مکه و عتبات عالیات، ادامه داد: فراکسیون حج و زیارت در پی آن است تا با تدوین و تصویب قوانین و مقررات رسمی، راهکاری در رابطه با تأمین امنیت زائران و حراست از شأن و منزلت آنها در کشورهای دیگر ایجاد کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet