هدر موبایل
1390/02/03 16:18:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فرهنگی:

سفرهای استانی دولت نوع جدیدی از ارتباط مسئولان با مردم است

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: سفرهای استانی هیئت دولت به شهرستان ها علاوه بر تغییر در نظام تصمیم سازی و تصمیم گیری ، نوع جدیدی از ارتباط گیری با مردم از سطوح بالای دولتی است.
سفرهای استانی دولت نوع جدیدی از ارتباط مسئولان با مردم است عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: سفرهای استانی هیئت دولت به شهرستان ها علاوه بر تغییر در نظام تصمیم سازی و تصمیم گیری ، نوع جدیدی از ارتباط گیری با مردم از سطوح بالای دولتی است. https://cdn.icana.ir/d/019/2075.jpg سفرهای,استانی,دولت,نوع,جدیدی,از,ارتباط,مسئولان,با,مردم,است Icana

محمد حسین فرهنگی در گفتگو با  مهر درباره سفرهای استانی دولت در آستانه دور چهارم این سفرها گفت: این سفرها سبک جدیدی از ارتباط گیری با سطوح استانی از سوی مسئولان بوده که در نوع خود تازگی داشت.

وی افزود: در بسیاری از این سفرها  تصمیماتی اتخاذ می شود که منحصر به زمان سفر هیئت دولت نبوده و برای هر کدام از آنها ساعت ها ، روزها و یا حتی ماه ها وقت صرف شده است.

عضو هیئت رئیسه مجلس ایده دولت در سفرهای استانی را حرکتی ارزشمند عنوان کرد و گفت: سفرهای استانی علاوه بر تغییر در نظام تصمیم سازی و تصمیم گیری ، ارتباط گیری با مردم از سطوح بالای دولتی بود که در گذشته نمونه های زیادی از این نوع ارتباطات دیده نمی شد.

نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به سه دور سفر دولت به استان محل نمایندگی اش گفت: اگر این سفرها نبود ، باید برای بسیاری از مصوبات هیئت دولت در سفر به استان آذربایجان شرقی سالها وقت گذاشته می شد.

وی در ادامه برای دور جدید سفرهای استانی پیشنهاد کرد که از مصوبات مختلف و متفرقه پرهیز شده و دولت در دور جدید  در حوزه های اقتصادی یا فرهنگی متمرکز شده و به صورت تخصصی برای این دو حوزه در استان ها تصمیم گیری کند.

فرهنگی در پایان در خصوص ضعف سفرهای استانی گذشته نیز گفت: به نظر می رسد پیگیری در اجرای مصوبات سفرهای گذشته ضعیف بوده و این مشکل باید در ساختارهای درونی دولت مورد توجه قرار گرفته و رفع شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet