هدر موبایل
1390/02/03 16:59:09
سرویس استان ها
علی اصغر حسنی خبر داد:

تبدیل دهستان فداغ به بخش در آینده نزدیک

نماینده مردم لارستان،خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی از پیگیری ارتقا دهستان فداغ به بخش خبر داد و اظهار داشت: تبدیل این دهستان به بخش از جهات مختلفی حائز اهمیت است وافزایش اعتبارات واستقرار بیشتر نمایندگی ادارات در سطح بخش را در پی خواهد داشت.
تبدیل دهستان فداغ به بخش در آینده نزدیک نماینده مردم لارستان،خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی از پیگیری ارتقا دهستان فداغ به بخش خبر داد و اظهار داشت: تبدیل این دهستان به بخش از جهات مختلفی حائز اهمیت است وافزایش اعتبارات واستقرار بیشتر نمایندگی ادارات در سطح بخش را در پی خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/2739.jpg تبدیل,دهستان,فداغ,به,بخش,در,آینده,نزدیک Icana

"علی اصغر حسنی" در گفت و گو با خانه ملت،  با اشاره به نامه اخیر خود به رئیس جمهور در خصوص ارتقاء دهستان فداغ به بخش اظهار داشت: با توجه به فاکتورهای موجود، آمادگی ارتقاء دهستان فداغ به بخش وجود دارد و امیدواریم با انجام این امر آرزوی دیرینه مردم فداغ تحقق یابد.حسنی افزود: دهستان فداغ و خلیلی با توجه به فاصله زیاد نسبت به مرکز شهرستان و داشتن روستاهای متعدد نظیر حسین آباد ، حیدر آباد ، محمدزینا ، لب اشکن ، کنگ ریشه ، بشیرآباد و پراکندگی و گستردگی زیاد از قابلیت های خوبی برخوردار است.

وی خاطر نشان ساخت: مسئولان با ارتقای این منطقه، گامی برای توسعه بیشتر و رساندن خدمات مناسب به مردم محروم این منطقه برمی دارند.

نایب رئیس مجمع نمایندگان فارس محرومیت‌زدایی از مناطق کمتر توسعه یافته و محروم را از اولویت‌های کاری دولت اعلام کرد و افزود: دولت با تقسیم عادلانه ثروت قصد دارد چهره محرومیت را در کشور به چهره کار و تلاش تبدیل کند و این امر در اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها به خوبی دیده می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet