خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1390/02/03 16:12:06
سرویس سیاسی
تقی رهبر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در شیراز:

موضع‎گیری‎های مناسب رهبری، گامی در جهت حفظ اقتدار کشور است

رییس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم استان فارس، مبنی بر اینکه "هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می‌شود، وارد خواهد شد"، گفت: موضع‎گیری‎های مناسب رهبری، گامی در جهت حفظ اقتدار و منافع کشور است.
موضع‎گیری‎های مناسب رهبری، گامی در جهت حفظ اقتدار کشور است رییس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم استان فارس، مبنی بر اینکه "هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می‌شود، وارد خواهد شد"، گفت: موضع‎گیری‎های مناسب رهبری، گامی در جهت حفظ اقتدار و منافع کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/2541.jpg موضع‎گیری‎های,مناسب,رهبری،,گامی,در,جهت,حفظ,اقتدار,کشور,است Icana

"محمدتقی رهبر" در گفت‎وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، با اشاره به سخنان مقام معظم‎رهبری در جمع مردم استان فارس، گفت: مقاومت ملت برای حفظ ارزش‎های انقلاب اسلامی، هشدار به حکام منطقه در رابطه با کشتار مردم بی‎دفاع و اتفاق‎های رخ داده در رابطه با وزیر اطلاعات از جمله محورهایی بودند که مقام معظم رهبری در سخنان خود به آن اشاره کردند.

نماینده مردم اصفهان، با تأکید بر بخشی از سخنان مقام معظم رهبری، مبنی براینکه "هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می شود، وارد خواهد شد"، تصریح کرد: ورود رهبری در رابطه با  مسائلی که احساس می‎شود به مصلحت کشور نیست، جز وظایف اصلی ولایت‎فقیه است، وظیفه‎ای که مردم نیز انجام آن را از مقام معظم رهبری انتظار دارند.

رییس فراکسیون روحانیون مجلس، افزود: مهم‎ترین ثمر وجود مقام معظم رهبری این است که با موضع‎گیری مناسب، در برابر اقدامات مسئولانی که براساس مصلحت نظام عمل نمی‎کنند، زمینه را برای حفظ اقتدار و منافع کشور فراهم می‌کنند.

وی با اشاره به اتفاق‎هایی که اخیراً در رابطه با وزیر اطلاعات رخ داده بود، گفت: مقام معظم رهبری در رابطه با وزیر اطلاعات، به خوبی واکنش نشان دادند و با تصمیم‌‎گیری مناسب مانع مشوش شدن فضای جامعه شدند.

رهبر تأکید کرد: بدون شک مقام معظم رهبری، در هر زمینه‎ای که برای کشور احساس خطر کنند، وارد عمل خواهند شد.

نماینده مردم اصفهان، در پایان، حضور مناسب رهبر معظم انقلاب در شرایط حساس کشور را از جمله خواسته‎های اساسی مردم، برشمرد و گفت: اینکه مسئولان در رابطه با مصالح کشور، عملکرد شایسته‎ای از خود نشان ندهند، خوشایند مردم ایران نیست، مقام معظم رهبری نیز با آگاهی از این موضوع، به خوبی در این مسیر گام برداشته‏اند و با واکنش مناسب خود در برهه‏های حساس، توانسته‏اند، مصالح و منافع کشور را حفظ کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز-شنبه- در دیدار پرشورهزاران نفر از مردم استان فارس در سخنان بسیار مهمی ضمن تبیین شرایط حساس کنونی دنیا و منطقه، با توجه به بیداری اسلامی، همه مردم و مسئولان را به حفظ اتحاد و انسجام و کار و تلاش بی‌وقفه، و بهانه ندادن بدست دشمنان نظام اسلامی توصیه کردند.

مقام معظم رهبری در بخش دیگری از گفته‎هایشان، تأکید کردند: امروز قوای سه‌گانه بویژه دولت حقاً و انصافاً در حال خدمت و تلاش هستند و ملت و رهبری همواره از خط کار و خدمت در کشور حمایت خواهند کرد اما هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می شود، وارد خواهد شد و رهبری تا زنده است هیچ‌گاه نخواهد گذاشت، در حرکت عظیم ملت ایران بسوی آرمان‌ها، ذره‌ای انحراف ایجاد شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet