هدر موبایل
1390/02/03 19:04:46
سرویس استان ها
ثروتی خبر داد:

حضور وزیر نیرو در صحن ظرف دو هفته آینده

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس، از وصول درخواست خود به هیئت رئیسه مبنی بر حضور وزیر نیرو در صحن علنی مجلس برای پاسخگویی به سوال خود درباره اجرای طرح‌های سدسازی و آب‌رسانی شهری و روستایی خبر داد.
حضور وزیر نیرو در صحن ظرف دو هفته آینده نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس، از وصول درخواست خود به هیئت رئیسه مبنی بر حضور وزیر نیرو در صحن علنی مجلس برای پاسخگویی به سوال خود درباره اجرای طرح‌های سدسازی و آب‌رسانی شهری و روستایی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/935.jpg حضور,وزیر,نیرو,در,صحن,ظرف,دو,هفته,آینده Icana

"موسی‌الرضا ثروتی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، گفت: وعده‌های وزیر نیرو در بجنورد تحقق نیافته است و این در حالی است که رئیس جمهور هم بر محقق شدن آن تاکید داشت.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی، گفت: قرار بود پروژه آب‌رسانی شهری و روستایی و طرح‌های سدسازی در بجنورد در سال 87 به بهره‌داری برسد؛ اما تا کنون فقط 60 درصد پروژه اجرایی شده است.

وی اضافه کرد: پروژه‌های آب‌رسانی شهری و روستایی در برنامه سوم توسعه آمده و قرار بود با شروع این پروژه در همان سال‌ها نهایتا این امر تا دو سال قبل به بهره برداری برسد.

 ثروتی با بیان اینکه مقرر شده بود هر ساله 40 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل این پروژه‌ها در نظر گرفته شود تا با تاخیر در سال 89 آماده افتتاح شود، تصریح کرد: متاسفانه در سال اول 15 میلیارد و در سال دوم هم 13 میلیارد تومان برای این پروژه‌ها تخصیص یافت.

نماینده مردم بجنورد ادامه داد: وزارت نیرو دو بار وعده بهره‌برداری از این پروژه‌ها را داده بود که هر دوبار بد قولی کرد.

وی با بیان اینکه دلیل استیضاح وزیر نیرو از طرف او همین بد قولی‌ها بوده تصریح کرد: ظرف دو هفته آینده هم وزیر را برای پاسخگویی به سوالات به مجلس خواهد آورد.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس، همچنین در پایان گفت: با وجود عملیاتی شدن فقط 60 درصد از پروژه آب‌رسانی به بجنورد و روستاهای تابعه، در بودجه امسال هم اعتبار در نظر گرفته شده برای تکمیل آن 19 ملیارد تومان است.

"موسی‌الرضا ثروتی"همچنین چندی پیش در تذکری کتبی به وزیر نیرو خواستار اولویت بندی در اجرای طرح‌های سدسازی و آب‌رسانی شهری و روستایی از جمله آب‌رسانی به شهر بجنورد شده بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet