هدر موبایل
1390/02/03 16:46:11
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امیدوار رضایی:

مسئولان باید برای خروج از تهران پیش قدم شوند

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: برای خروج کارکنان از تهران مسئولان و دستگاه‌های اداری، ابتدا خود باید گام اول را در جابجایی از تهران بردارند سپس انتظار اجرای تصمیمات و سیاستهایشان از جانب مردم را داشته باشند.
مسئولان باید برای خروج از تهران پیش قدم شوند عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: برای خروج کارکنان از تهران مسئولان و دستگاه‌های اداری، ابتدا خود باید گام اول را در جابجایی از تهران بردارند سپس انتظار اجرای تصمیمات و سیاستهایشان از جانب مردم را داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/3551.jpg مسئولان,باید,برای,خروج,از,تهران,پیش,قدم,شوند Icana

امیدوار رضایی میر قائد نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی و هفتگل در خانه ملت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بحث انتقال پایتخت از تهران به دیگر شهرهای کشور از قبل از انقلاب تاکنون مطرح بوده و هرچند وقت یک بار با امکان بروز زلزله و مسائل محیط زیستی در تهران در دستور کار کارشناسی قرار گرفته است.

وی افزود: تاکنون کارشناسان، مناطق و شهرهای مختلف زیادی را بررسی کرده اند ولی هنوز به جمع بندی مشخصی که پایتخت باید به کدامیک از شهرها و مناطق ایران منتقل شود نرسیده اند.

وی،تصریح کرد: قانونی وجود دارد که دستگاه های اداری و دولتی و مقامات از تهران به نقاط مشخص شده انتقال یابند ولی دستور یا قانونی برای خروج کارکنان عادی از تهران تاکنون ارائه نشده است.

رضایی خاطر نشان کرد: مسئولان اداراتی که وجود آن ها در پایتخت ضرورتی دارد می بایست برای خروج کارکنان از تهران الگو باشند و خود در این زمینه پیش گام شوند چرا که مثلا سازمان کشتیرانی و وزارت نفت با وجود ادارات عظیم نفتی در حالی که دو سوم تولید نفت و کشتیرانی در جنوب است در تهران مستقر می باشند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: برای خروج کارکنان از تهران مسئولان دستگاه های اداری باید با جابجایی خود گام اول را بردارند و بعد از مردم انتظار داشته باشند تا سیاست های آنان را تایید و اجرا نمایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet