هدر موبایل
1390/02/03 17:43:22
سرویس اقتصادی
رنجبرزاده:

مسکن دیگر معضل اصلی جوانان کشور نیست

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش‌های دولت در طرح مسکن مهر قابل تقدیر است، به‌طوری که مسکن دیگر در حال خارج شدن از معضل اصلی کشور است.
مسکن دیگر معضل اصلی جوانان کشور نیست نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش‌های دولت در طرح مسکن مهر قابل تقدیر است، به‌طوری که مسکن دیگر در حال خارج شدن از معضل اصلی کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/768.jpg مسکن,دیگر,معضل,اصلی,جوانان,کشور,نیست Icana

"اکبر رنجبرزاده" در گفت‌وگو با هگمتانه اظهار داشت: رمز موفقیت دولت در کاهش تورم و ایجاد ثبات اقتصادی، احداث مسکن بوده، که این امر نشان‌دهنده میزان اهمیت این مسئله است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس افزود: کشور به مرتبه‌ای رسیده که دست واسطه‌هایی که روزی اقتصاد کشور را بازیچه گرفته بودند قطع کرده است، همین امر می‌تواند زمین‌های باشد برای اجرای تحول اقتصادی و تحقق شعار سال90.

وی در ادامه با تاکید بر این مسئله که مشکل مسکن حل شده است، تصریح کرد: مسئله مسکن در کشور ما به خوبی حل شده و امروز با سهولت می‌توان به مسکن در کشور دست یافت که موفقیتی بزرگ است که دولت به آن دست یافته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet