هدر موبایل
1390/02/04 13:06:44
سرویس سیاسی

تلاش برای افزایش نمایندگان زن در پارلمان سنگاپور

رئیس فراکسیون زنان پارلمان سنگاپور اعلام کرد زنان باید یک سوم از تعداد نمایندگان پارلمان این کشور را تشکیل دهند.
تلاش برای افزایش نمایندگان زن در پارلمان سنگاپور رئیس فراکسیون زنان پارلمان سنگاپور اعلام کرد زنان باید یک سوم از تعداد نمایندگان پارلمان این کشور را تشکیل دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/3482.jpg تلاش,برای,افزایش,نمایندگان,زن,در,پارلمان,سنگاپور Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از سایت خبری استریت تایمز سنگاپور،‌ "لیم وو هو" رئیس فراکسیون زنان در پارلمان سنگاپور و عضو حزب حاکم (حرکت مردم) گفت: قصد داریم تعداد زنان نماینده حاضر در پارلمان این کشور را به یک سوم افزایش دهیم با این حال می‌دانیم که رسیدن به این هدف کار سختی است.
وزیر دارائی و حمل و نقل سنگاپور افزود: بسیاری از زنان سنگاپوری به سیاست علاقه‌ای نشان نمی‌دهند و نسبت به آن بی‌اهمیت هستند. بسیاری از زنان مجبور به انتخاب یکی از دو راه تعهدات خانوادگی یا اجتماعی هستند.
وی که نخستین زن در سنگاپور است که به منصب وزارت رسیده در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره فعالیت فراکسیون زنان پارلمان گفت: برنامه‌هایی در جهت جذب و افزایش فعالیت زنان در برنامه‌‌های سیاسی در نظر داریم که در حال پیگیری آنها در فراکسیون زنان پارلمان هستیم.
وی فعالیت‌های این فراکسیون را بر شش بخش کلیدی از جمله  تعادل و توازن میان زندگی و کار و فعالیت بیشتر زنان در بحث‌های سیاسی عنوان کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet