روز مجلس
1390/02/03 17:49:25
سرویس استان ها
زمانی تاکید کرد

ضرورت ریشه‌کن شدن بیکاری در استان کرمانشاه

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که باید همه طرح‌های در حال ساخت در استان کرمانشاه به موقع افتتاح شود، گفت: اینجانب علاوه بر پیگیری طرح‌های در حال ساخت در استان، پیگیری طرح‌های حوزه انتخابیه‌ام هستم.
ضرورت ریشه‌کن شدن بیکاری در استان کرمانشاه سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که باید همه طرح‌های در حال ساخت در استان کرمانشاه به موقع افتتاح شود، گفت: اینجانب علاوه بر پیگیری طرح‌های در حال ساخت در استان، پیگیری طرح‌های حوزه انتخابیه‌ام هستم. https://cdn.icana.ir/d/019/1766.jpg ضرورت,ریشه‌کن,شدن,بیکاری,در,استان,کرمانشاه Icana

 "سیدجواد زمانی"نماینده کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار«ویژه نامه مردم و مجلس نشریه باختر» با بیان این‌که در روزهای گذشته از طرح‌های در حال ساخت در استان و به‌خصوص طرح‌های حوزه انتخابیه بازدید کرده، گفت: از نزدیک در جریان روند اجرایی این طرح‌ها قرار گرفتم و دستور بهره‌برداری هرچه سریعتر این طرح‌ها را هم دادم.

وی افزود: همچنین طرح‌های زیرساختی در استان در حال ساخت است که با بهره‌برداری از آنها موجب ایجاد اشتغال و رفع بیکاری در حوزه‌های انتخابیه و به‌خصوص در کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور خواهد شد که بر افتتاح آنها و بهره‌برداری هرچه سریعتر آنها تاکید کردم.

 

ضرورت ریشه‌کن شدن بیکاری در استان

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان این‌که رویکرد مسئولان باید به سمتی باشد تا بیکاری در استان ریشه کن شود، افزود: باید با تامین امنیت اقتصادی و ایجاد سرمایه‌گذاری به سمت ارتقای شاخص توسعه در استان حرکت کنیم و با خدمت به مردم در جهت تامین رفاه آنها گام‌برداریم.

زمانی گفت: تسهیل در امر سرمایه‌گذاری و رفع موانع دست و پاگیر از جمله ملزومات این امر است که باید در سال اقتصادی و تحقق اهداف این سال مورد عنایت مسئولان قرار گیرد. همچنین مسئولان باید بدانند که تحقق اهداف این سال خود تسهیل‌کننده ایجاد اشتغال و رفع مشکلات موجود خواهد بود.

 

توجه بیشتری به استان کرمانشاه در سال جهاد اقتصادی

وی افزود: توجه به صادرات غیرنفتی و عدم‌واردات گسترده و همچنین تقویت جهاد علمی در کشور روی شاخص‌های توسعه در استان‌ها تاثیر‌گذار خواهد بود که استان کرمانشاه از آن بی‌نفع نخواهد بود.

نماینده کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما از مسئولان انتظار داریم تا در سال جهاد اقتصادی توجه بیشتری به مردم استان کرمانشاه داشته و در راستای مطالبات آنها گام‌بردارند تا مردم جنگ زده این استان بعد از سال‌ها به حق خود دست یابند.

 

دیدار با جانبازان، ایثارگران، آزادگان و خانواده‌های شهدا

زمانی با بیان این‌که در روزهای گذشته و به‌خصوص در ایام نوروز با جانبازان، ایثارگران، آزادگان و خانواده‌های شهدا دیدار داشته، گفت: اینجانب افتخار داشتم تا خدمت این سروران عزیز برسم و از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گیرم.

وی تاکید کرد: مشکلات این عزیزان را دسته‌بندی کردم و قرار شد تا در تهران از طریق مسئولان ذی‌ربط به‌خصوص بنیاد جانبازان پیگیر آنها باشم که امیدوارم بتوانم خدمت کوچکی به این زحمت کشان انقلاب و اسلام کرده باشم.

پیگیری مشکلات روستائیان در مجلس

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که در ایام نوروز از تعدادی از روستاهای کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور بازدید کرده، گفت: در این بازدیدها با مردم به گفت‌وگو نشستم و در جریان مشکلات آنها که اغلب گاز، جاده آسفالت، آب شرب و سوخت هست قرار گفتم.

زمانی اضافه کرد: اینجانب در مجلس شورای اسلامی پیگیر این مشکلات هستم و در حال مذاکره با مسئولان ذی‌ربط هستم تا هرچه سریعتر نسبت به مطالبات مردم این مناطق پاسخ دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet