شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/02/03 17:01:48
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

ولایت‌پذیری احمدی‌نژاد توطئه دشمنان را خنثی کرد

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور با تبعیت محض از ولی فقیه در ابقای وزیر اطلاعات، توطئه دشمنان را در نابسامان جلوه دادن فضای سیاسی کشور خنثی کرد.
ولایت‌پذیری احمدی‌نژاد توطئه دشمنان را خنثی کرد عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور با تبعیت محض از ولی فقیه در ابقای وزیر اطلاعات، توطئه دشمنان را در نابسامان جلوه دادن فضای سیاسی کشور خنثی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/2259.jpg ولایت‌پذیری,احمدی‌نژاد,توطئه,دشمنان,را,خنثی,کرد Icana

اسماعیل کوثری در گفتگو با مهر تاکید کرد : دولت خدمتگزار با حمایت از ادامه فعالیت  مصلحی در وزارت اطلاعات بار دیگر ولایت پذیری خود را به اثبات رساند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ولی فقیه در نظام جمهوری اسلامی ایران در جهت حفظ و ثبات دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی دیدی عمیق و وسیع داشته و به عنوان راهنما شاخص انقلاب هستند.

وی با اشاره به بیان شفاف مقام معظم رهبری در خصوص ابقای وزیر اطلاعات اظهار داشت: رئیس جمهور با درک به موقع فرمایشات مقام معظم رهبری حمایت های لازم را از ادامه فعالیت های مصلحی به عمل آورد.

کوثری با اشاره به تدبیر مقام معظم رهبری در خنثی سازی تلاش رسانه های بیگانه در نا بسامان جلوه دادن فضای سیاسی کشور افزود: احمدی نژاد با تبعیت محض از فرمایش مقام معظم رهبری تمامی توطئه های بیگانگان در ایجاد جنجال های رسانه ای را نقش بر آب کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet