شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/02/03 17:54:20
سرویس استان ها
شهریاری در ارزیابی سفر سوم احمدی‌نژاد به سیستان و بلوچستان:

سفر رئیس‌جمهوری به زاهدان با محوریت اشتغال بود

نماینده زاهدان با مثبت ارزیابی کردن سفر رئیس جمهور به حوزه انتخابیه خود؛ گفت: در این سفر مصوبات مهمی به خصوص در بحث اشتغلال به تصویب رسید که امید می‌رود با تامین اعتبار تحقق پیدا کند.
سفر رئیس‌جمهوری به زاهدان با محوریت اشتغال بود نماینده زاهدان با مثبت ارزیابی کردن سفر رئیس جمهور به حوزه انتخابیه خود؛ گفت: در این سفر مصوبات مهمی به خصوص در بحث اشتغلال به تصویب رسید که امید می‌رود با تامین اعتبار تحقق پیدا کند. https://cdn.icana.ir/d/019/2376.jpg سفر,رئیس‌جمهوری,به,زاهدان,با,محوریت,اشتغال,بود Icana

"حسینعلی شهریاری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، گفت: سفر رئیس جمهوری به استان سیستان و بلوچستان 220 مصوبه برای این استان به دنبال داشت که باید با تأمین اعتبار به مرحله اجرا برسد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که در همه نشست‌های هیئت دولت در سیستان و بلوچستان حضور داشته است، تصریح کرد: در این نشست‌ها بیشتر مشکل اشتغال مطرح شد.

وی با بیان این که بر تسریع اجرای عملیات مصوبات نیمه تمام دولت، باقی مانده از سفر اول و دوم تاکید شد، گفت: با تحقق کامل مصوبات در بخش اشتغال، نرخ بیکاری کاهش چشمگیری خواهد داشت.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان، در باره توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در حوزه انتخابیه خود گفت: برای بیمارستان‌های در حال ساخت شهرستان‌های نیک‌شهر و سرباز اعتبار جداگانه در نظر گرفته شد؛ همچنین مقرر شد تجهیزات پزشکی بیش از پیش به استان اعزام شود.

رئیس جمهوری و هیئت دولت هفته گذشته در سیستان و بلوچستان حضور داشتند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet