هدر اصلی
1390/02/03 17:45:54
سرویس سیاسی
قربانی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع هزاران نفر از مردم شیراز:

مسئولان نظام باید در انجام وظیفه دقت کنند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به موضوع استعفای وزیر اطلاعات، یادآور شد: طی این ۲۲ سال هر جا نظام در دولت، مجلس یا قوه قضائیه با انحرافی مواجه شده، از سوی رهبری اقدام لازم جهت اصلاح امور صورت گرفته است.
مسئولان نظام باید در انجام وظیفه دقت کنند عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به موضوع استعفای وزیر اطلاعات، یادآور شد: طی این ۲۲ سال هر جا نظام در دولت، مجلس یا قوه قضائیه با انحرافی مواجه شده، از سوی رهبری اقدام لازم جهت اصلاح امور صورت گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/392.jpg مسئولان,نظام,باید,در,انجام,وظیفه,دقت,کنند Icana

"موسی قربانی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، راجع به اظهارات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه هرجا رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می‌شود، وارد خواهد شد؛ گفت: براساس قانون اساسی، قوای سه گانه مسئول رسیدگی به امور جاری کشور هستند، اما حفظ جمهوری اسلامی و نگهبانی از دستاوردهای آن برعهده رهبری گذاشته شده است.
نماینده قائنات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مقام معظم رهبری هر‌گاه انحرافی را در عملکرد دولت‌ها مشاهده کردند فارغ از آنکه چه کسی در رأس این دستگاه بوده، به میدان آمدند و با رهنمود‌هایی که دادند، قضیه اصلاح شد.
وی افزود: بعداز واقعه ۱۸ تیر ۷۸ و حوادث پس از انتخابات معظم‌له این عبارت را گفتند «جانم را برای جلوگیری از انحراف در نظام جمهوری اسلامی می‌گذارم». به عبارت دیگر طی این ۲۲ سال هر جا نظام در دولت، مجلس یا قوه قضائیه با مخاطره‌ای مواجه شده، از سوی رهبری اقدام لازم جهت اصلاح امور صورت گرفته است.
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه مسئولان نظام باید در انجام وظیفه دقت کنند، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در هر مورد جزیی ورود نمی‌کنند، اما گاهی بی‌توجهی مسئولان موجب می‌شود که ایشان جدی با اعمال انجام شده برخورد نمایند.
وی ادامه داد: متاسفانه در قضیه استعفای وزیر اطلاعات خبرگزاری جمهوری اسلامی به رغم آگاهی از موضع رهبری، طوری به انتشار خبر اقدام کرد که برداشت دیگری از آن موضع می‌شد. بنابراین باید دقت شود تا از این دست مسائل دیگر رخ ندهد.
حضرت آیت‌الله "خامنه‌ای" رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز-شنبه- در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم استان فارس در سخنان بسیار مهمی ضمن تبیین شرایط حساس کنونی دنیا و منطقه، با توجه به بیداری اسلامی، همه مردم و مسئولان را به حفظ اتحاد و انسجام و کار و تلاش بی‌وقفه، و بهانه ندادن بدست دشمنان نظام اسلامی توصیه کردند.
مقام معظم رهبری در بخش دیگری از گفته‎‌هایشان، تأکید کردند: امروز قوای سه‌گانه بویژه دولت حقاً و انصافاً در حال خدمت و تلاش هستند و ملت و رهبری همواره از خط کار و خدمت در کشور حمایت خواهند کرد اما هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می‌شود، وارد خواهد شد و رهبری تا زنده است هیچ‌گاه نخواهد گذاشت، در حرکت عظیم ملت ایران بسوی آرمان‌ها، ذره‌ای انحراف ایجاد شود. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet