هدر موبایل
1390/02/03 17:05:15
سرویس دیگر رسانه‌ها_
باهنر:

تلاش می‌کنیم ظرفیت اصولگرایی افزایش پیدا کند

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه افرادی تحت عنوان اصولگرایی حرف‌های غیر اصولگرایانه می‌زنند، گفت: ما از توطئه‌ها و سخنانی که منجر به ضربه زدن به جریان اصولگرا می شود غافل نخواهیم شد و اگر نیاز باشد آنها را افشاء خواهیم کرد.
تلاش می‌کنیم ظرفیت اصولگرایی افزایش پیدا کند دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه افرادی تحت عنوان اصولگرایی حرف‌های غیر اصولگرایانه می‌زنند، گفت: ما از توطئه‌ها و سخنانی که منجر به ضربه زدن به جریان اصولگرا می شود غافل نخواهیم شد و اگر نیاز باشد آنها را افشاء خواهیم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/1840.jpg تلاش,می‌کنیم,ظرفیت,اصولگرایی,افزایش,پیدا,کند Icana

محمد رضا باهنر در گفتگو با مهر با اشاره به آغاز اقداماتی در جریان اصولگرایی برای مقابله با جریان های انحرافی خواند ، اظهار داشت: روحانیت کاملا آگاه است، اقداماتی نیز برای شناسایی توطئه گرانی که در جهت شکاف و انحراف در جریان اصولگرا فعالیت می کنند، شروع شده و به صورت جدی پیگیری خواهد شد.

وی اضافه کرد: افرادی تحت عنوان اصولگرایی حرف های غیر اصولگرایی می زنند بنابراین از توطئه ها و سخنانی که منجر به ضربه زدن به جریان اصولگرا می شود غافل نخواهیم شد به طوری که اگر نیاز باشد آنها را افشاء خواهیم کرد.

این فعال سیاسی در ادامه به وحدت و همدلی در جریان اصولگرا اشاره کرد و افزود: همه اصولگرایان تلاش می کنند که ظرفیت اصولگرایی افزایش یابد زیرا افزایش این ظرفیت به نفع جریان اصولگرایی است، ضمن اینکه جامعتین (جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم) بایدها و نباید های اصولگرایان را اعلام کرده است بنابراین کسانی که مدعی اصولگرایی هستند باید التزام خود را به این بایدها و نبایدها که در قالب منشور اصولگرایی منتشر شده است اعلام کنند.

منشور اصولگرایی سال گذشته از سوی جامعتین (جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم) در پی جلسات متعد نمایندگان این دو تشکل روحانی اصولگرا در 12 بند و در جهت وحدت و همدلی اصولگرایان منتشر شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet