هدر موبایل
1390/02/03 19:06:48
سرویس سیاسی
نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی:

پیروی از سخنان مقام معظم رهبری، موجب استحکام پایه‌های نظام خواهد شد

نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم استان فارس، پیروی مسئولان از سخنان مقام معظم رهبری را عامل استحکام پایه‎های نظام دانست.
پیروی از سخنان مقام معظم رهبری، موجب استحکام پایه‌های نظام خواهد شد نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم استان فارس، پیروی مسئولان از سخنان مقام معظم رهبری را عامل استحکام پایه‎های نظام دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/59.jpg پیروی,از,سخنان,مقام,معظم,رهبری،,موجب,استحکام,پایه‌های,نظام,خواهد,شد Icana

"موسی غضنفرآبادی" در گفت‎وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، در رابطه با سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می‌شود، وارد خواهد شد"، گفت: مقام معظم رهبری در سخنان خود، تأکید کردند که در مسائل دولت وارد نمی‌شوند؛ اما در رابطه با مسائلی که مصلحت نظام نادیده گرفته‎می‎شود، ولایت فقیه از خطاها چشم‎پوشی نخواهد کرد.

نماینده مردم بم، با اشاره به تغییراتی که وزیر اطلاعات با آن رو به رو شده بود، افزود: تمامی تصمیم‎های ولایت فقیه مبتنی بر مصلحت نظام است و در صورتی که تصمیمی، مصالح کشور را با خطر مواجه کند، مقام معظم رهبری به عنوان یک تکلیف برای حفظ منافع کشور، وارد میدان عمل خواهند شد.

 

سخنان رهبری برای تمام مسئولان لازم‎الاجرا است

وی تصریح کرد: افرادی که روی سخنان مقام معظم رهبری، با آنها است باید به آن توجه کنند، در واقع سخنان مقام معظم رهبری برای تمام مسئولان لازم‌الاجرا است.

نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی، گفت: رهبری تاکنون در موضوعات مختلفی همچون انتخاب "اسفندیار رحیم مشایی" به عنوان معاون اول رییس جمهور، تغییرهای بدون هماهنگی "حیدر مصلحی" وزیر اطلاعات به خوبی موضع‎گیری کرده‎اند، روندی که مستلزم تمکین مسئولان از سخنان مقام معظم رهبری است.

غضنفرآبادی در رابطه با وظیفه مسئولان نسبت به سخنان ولایت فقیه، تأکید کرد: همه دلسوزان و مسئولان باید پیش از مطرح کردن موضوعات مهم، شرایط جامعه و فرمایشات مقام معظم رهبری را مدنظر داشته باشند.

وی در پایان تصریح کرد: در کشور ما ثبات وجود دارد اما نباید فراموش کرد که دشمنان کشور در تلاش هستند تا با بزرگنمایی مشکلات، از این مسائل برای مشوش کردن فضای جامعه بهره ببرند.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز-شنبه- در دیدار پرشورهزاران نفر از مردم استان فارس در سخنان بسیار مهمی ضمن تبیین شرایط حساس کنونی دنیا و منطقه، با توجه به بیداری اسلامی، همه مردم و مسئولان را به حفظ اتحاد و انسجام و کار و تلاش بی‌وقفه، و بهانه ندادن بدست دشمنان نظام اسلامی توصیه کردند.

مقام معظم رهبری در بخش دیگری از گفتههایشان، تأکید کردند: امروز قوای سه‌گانه بویژه دولت حقاً و انصافاً در حال خدمت و تلاش هستند و ملت و رهبری همواره از خط کار و خدمت در کشور حمایت خواهند کرد اما هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می شود، وارد خواهد شد و رهبری تا زنده است هیچ‌گاه نخواهد گذاشت، در حرکت عظیم ملت ایران بسوی آرمان‌ها، ذره‌ای انحراف ایجاد شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet