خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/03 17:17:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

تشکیل سازمان اطلاعات به صلاح کشور نیست

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با مخالفت نسبت به طرح تشکیل سازمان اطلاعات، گفت: باید شرایطی فراهم کرد که این وزارتخانه تقویت شود.
تشکیل سازمان اطلاعات به صلاح کشور نیست یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با مخالفت نسبت به طرح تشکیل سازمان اطلاعات، گفت: باید شرایطی فراهم کرد که این وزارتخانه تقویت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/261.jpg تشکیل,سازمان,اطلاعات,به,صلاح,کشور,نیست Icana

محمدکریم عابدی نماینده مردم فردوس، طبس در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه شورای انقلاب، سازمان اطلاعات زمان طاغوت را منحل اعلام کرد، افزود: باید وزیر اطلاعات که با تامین شدن نظر مقام معظم رهبری به مجلس معرفی می‌شود و رای اعتماد بالایی از مجلس بگیرد که این مسئله سبب می‌شود در برابر مجلس و رییس‌جمهور پاسخگو باشد.

وی ادامه داد: وقتی سازمان اطلاعات تشکیل شود رییس آن در برابر هیچکس پاسخگو نیست و کسی نیز نمی‌خواهد خارج از حاکمیت سازمانی را تشکیل دهد.

عابدی، فلسفه تشکیل وزارت ورزش و جوانان را نیز همین مقوله عنوان کرد تا رییس سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان در قبال مجلس پاسخگو باشد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی، با تاکید مجدد بر اینکه تشکیل سازمان اطلاعات به صلاح کشور نیست، گفت: به پیشنهاد دهندگان توصیه می‌کنم که در جهت تقویت این وزارتخانه گام بردارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet