هدر موبایل
1390/02/03 17:19:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون اصولگرایان:

احزاب و گروه‌ها برنامه‌هایشان را برای انتخابات اعلام کنند

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه اولویت‌بندی و برنامه‌ریزی برای انتخابات تنها رویه مورد قبول در این برهه زمانی است، گفت: در حال حاضر گروه‌ها و احزاب بایستی تنها به ارایه برنامه‌های کاری و اولویت‌های خود بپردازند و از مطرح کردن مباحثی همچون ارائه لیست‌ بپرهیزند.
احزاب و گروه‌ها برنامه‌هایشان را برای انتخابات اعلام کنند یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه اولویت‌بندی و برنامه‌ریزی برای انتخابات تنها رویه مورد قبول در این برهه زمانی است، گفت: در حال حاضر گروه‌ها و احزاب بایستی تنها به ارایه برنامه‌های کاری و اولویت‌های خود بپردازند و از مطرح کردن مباحثی همچون ارائه لیست‌ بپرهیزند. https://cdn.icana.ir/d/019/55.jpg احزاب,و,گروه‌ها,برنامه‌هایشان,را,برای,انتخابات,اعلام,کنند Icana

موسی قربانی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه در حال حاضر فعالیت‌های انتخاباتی بسیار زود شروع شده است، گفت: با شروع زودهنگام فعالیت‌ها و تبلیغات انتخاباتی ذائقه مردم کور می‌شود.

وی در ادامه گفت: متاسفانه در کشور ما و در ایام انتخابات احزاب، گروه‌ها و اشخاص به جای اعلام برنامه‌ها و تعریف از خود، به تخریب دیگران می‌پردازند که با تبدیل این موضوع به رویه‌ای عمومی، تبعات بد و زشتی را در کشور بدنبال دارد.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی، خاطر نشان کرد: در صورتی که گروه‌ها و احزاب در این برهه به برنامه‌ریزی و ساماندهی کارهایشان در یک جلسه خصوصی و اولویت‌بندی بپردازند، مطمئنا شاهد انتخاباتی با نشاط در جامعه خواهیم بود؛البته این موارد بایستی در جلسات خصوصی همچون جلسه اخیر جبهه پیروان خط امام و رهبری صورت گیرد و تنها به برنامه‌ریزی و تعیین چارچوب‌ها و اولویت‌های نامزدهای مورد اعتمادشان اختصاص داده شود.

قربانی در ادامه با بیان اینکه تبلیغات انتخاباتی باید در زمان قانونی خود صورت گیرد، گفت: مطمئنا استارت تبلیغات انتخاباتی بر اساس جدول زمان‌بندی قانونی‌اش باید آغاز شود؛ چراکه در صورت استعفای مسوولی و اعلام ورودش به فعالیت‌های انتخاباتی، می‌تواند به معرفی خود و تبلیغات‌شان بپردازند.

وی با تاکید بر اینکه اولویت‌بندی و برنامه‌ریزی برای انتخابات تنها رویه مورد قبول در برهه زمانی کنونی است، گفت: مباحثی همچون وحدت بیشتراصولگرایان و یا قرار گرفتن در چتر جامعتین در برهه کنونی مورد قبول است، اما مطرح کردن افراد در لیست‌های مختلف به نفع کشور و انتخابات نیست.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی، همچنین با تاکید بر اینکه در برهه زمانی کنونی نباید اسامی افراد و داوطلبان انتخاباتی مطرح شود، گفت: در حال حاضر بایستی احزاب و گروه‌ها به ارایه برنامه‌هایشان برای انتخابات مجلس نهم بپردازند تا مردم با برنامه‌های احزاب آشنا شوند.

قربانی در ادامه با بیان اینکه احزاب و گروه‌ها بایستی به ارایه برنامه‌های کاری‌شان و نه اعلام لیست‌ها و اشخاص بپردازند، گفت: در سال پیش‌رو برای انتخابات مجلس نهم همه افراد و گروه‌ها بایستی از تخریب یکدیگر پرهیز نمایند.

قائم مقام معاونت تنقیح قوانین مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر تصویب طرح جامع انتخاباتی در مجلس شورای اسلامی، گفت: یکی از چالش‌های پیش‌رو در کشور ما رسیدگی به تخلفات انتخاباتی است که به این دلیل که متخلف کاندیدای منتخب می‌شود و یا اینکه رای نمی‌آورد از باب ترحم به این تخلفات رسیدگی می‌شود که تنها نتیجه آن بوجود آمدن فضای انتخاباتی موجود در کشور و چالش‌های پیش‌روی آن است که فاجعه‌ای به شمار می‌آید.

وی در پایان با بیان اینکه مجلس و دولت بایستی با همت جدی مسائل و تخلفات انتخاباتی را روشن و به آن رسیدگی نمایند، گفت: در این زمینه باید با تصویب طرح جامع انتخاباتی، تکلیف رسیدگی به تخلفات نیز مشخص می‌شود. البته این امر نیز منوط به رعایت و اجرای قانون است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet