ایام محرم 1398
1390/02/03 18:44:37
سرویس سیاسی
کرمی راد تاکید کرد:

حکومت بحرین دست نشانده بریتانیا است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به وابستگی حکومت بحرین به دولت انگلیس گفت: آل خلیفه که سلسله حکومت در بحرین را بر عهده دارند، دست نشانده حکومت بریتانیا هستند.
حکومت بحرین دست نشانده بریتانیا است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به وابستگی حکومت بحرین به دولت انگلیس گفت: آل خلیفه که سلسله حکومت در بحرین را بر عهده دارند، دست نشانده حکومت بریتانیا هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/3377.jpg حکومت,بحرین,دست,نشانده,بریتانیا,است Icana

"محمد کرمی راد"نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار نشریه باختر با اشاره به قیام مردمی بحرین گفت: حکومت بحرین با مردم خود ظالمانه برخورد می‌کند و به سرکوب آنها می‌پردازد که با هیچ قانون و منطقی سازگار نیست.

وی افزود: قطعا خون مردم بحرین دامن این ظالمان را خواهد گرفت و این ظالمان به‌زودی به سزای اعمال خود خواهند رسید.

 

سونامی سیاسی در منطقه و بحرین

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که آل خلیفه از 200 تا 300 سال پیش بر اثر مهاجرت به بحرین منتقل شدند، گفت: متأسفانه در طول این سال‌ها جمع قلیلی بر اکثریت مردم این خطه حکمرانی کردند و شیعیان مظلوم بحرین را از حقوق خود محروم کردند.

کرمی راد تصریح کرد: این روزها سونامی سیاسی که در منطقه و بحرین اتفاق افتاده باعث بیداری ملت‌ها به‌خصوص مردم بحرین شده و مطالبات آنها از حاکمان مشخص گشت که قطعا براساس وعده الهی پیروز خواهند شد.

 

لشگرکشی آل سعود به بحرین برای حمایت از آل خلیفه

 وی با اشاره به لشگرکشی آل سعود به بحرین برای حمایت از آل خلیفه گفت: این لشگرکشی که خلاف عرف بین‌الملل و خلاف همه قوانین موجود سازمان بین‌المللی است، همراه با سکوت دولت‌هایی که همواره شعار دروغین حقوق بشر را یدک می‌کشند و ژست دمکراسی خواهی می‌گیرند، اتفاق افتاده است.

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آل سعود بزرگ‌ترین اشتباه خود را مرتکب شد و باید بداند که مسلمانان جهان در قبال این جنایات آنها سکوت نخواهند کرد و پاسخ قاطعی به این جنایات خواهند داد.

 

دست انتقام الهی گریبان حاکمان آل خلیفه و آل سعود

کرمی‌راد با بیان این‌که این حاکمان ظالم هم حقوق بشر و هم دمکراسی را لگد مال کردند، افزود: این حاکمان به‌خصوص آل خلیفه و آل سعود مطمئن باشند که دست انتقام الهی گریبان آنها را خواهد گرفت و از اریکه قدرت به پایین کشیده خواهند شد.

 وی افزود: جنایات وحشیانه مشتی آدم‌های زیاده خواه و قدرت‌طلب و دارای اعتقادات انحرافی از جمله وهابیت علیه شیعیان مظلوم و تجاوز به حقوق اولیه آنها هرگز از ذهن مسلمانان و به‌خصوص امت شیعه پاک نخواهد شد.

 

جنایات حاکمان ظالم

 نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: مجروح ساختن مردم بحرین از خدمات در بیمارستان‌ها و در ادارات دولتی، اخراج و تبعید آنها، شکنجه و جلوگیری از برگزاری مراسمات در دهه فاطمیه، تخریب مساجد و آتش زدن قرآنها از جمله جنایتی است که این حاکمان ظالم مرتکب شده و روی صدام را سیاه کردند.

کرمی‌راد گفت: دولت بحرین باید به خواسته‌های مردم و مطالبات آنها پاسخ مثبت دهد و از کشتار مردم بیگناه و مظلوم دست‌بردارد و بداند که پاسخ به این مطالبات و خواسته‌ها جزء حقوق طبیعی آنها محسوب می‌شود.

 

پاسخ به کشتار مردم بی‌گناه از سوی مسلمانان

وی افزود: اگر جنایات این ظالمان علیه مردم بحرین ادامه یابد، قطعا مسلمان جهان ساکت نخواهند نشست و پاسخ محکمی به این ظلم و ستم آنها خواهند داد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: خواسته ما از سازمان کنفرانس اسلامی و مسلمانان جهان اینست که در مقابل این رفتار وحشیانه سکوت نکنند و از مجامع بین‌المللی می‌خواهیم که جلوی این اقدامات را بگیرند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet