هدر موبایل
1390/02/03 18:03:51
سرویس بین الملل
نقوی‌حسینی:

کمیسیون امنیت ملی ادعاهای امارات را بی‌پاسخ نمی‌گذارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که جمهوری اسلامی ایران دوستی و همکاری را محور فعالیت‌ها و دیپلماسی خود با کشورهای همسایه قرار داده است، گفت: ایران همواره رابطه دوستانه خود را با کشورهای همسایه حفظ کرده و در این سیاست هیچ تغییری ایجاد نشده است.
کمیسیون امنیت ملی ادعاهای امارات را بی‌پاسخ نمی‌گذارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که جمهوری اسلامی ایران دوستی و همکاری را محور فعالیت‌ها و دیپلماسی خود با کشورهای همسایه قرار داده است، گفت: ایران همواره رابطه دوستانه خود را با کشورهای همسایه حفظ کرده و در این سیاست هیچ تغییری ایجاد نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/307.jpg کمیسیون,امنیت,ملی,ادعاهای,امارات,را,بی‌پاسخ,نمی‌گذارد Icana

"سیدحسین نقوی حسینی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با اشاره به خیزش مردمی که اخیرا در بعضی از کشورها رخ داده است، افزود: جمهوری اسلامی تنها از خواست مردم در این کشورها حمایت کرده و از دولت­هایی که با خیزش مردمی روبرو شده‌اند خواسته تا به درخواست‌های مردم توجه کنند.

نماینده ورامین و پیشوا با کذب خواندن ادعاهای وزیر خارجه امارات مبنی بر دخالت ایران در امور داخلی کشورهای همسایه، خاطرنشان کرد: ادعاهای وزیر خارجه امارات، ادعاهایی کذب و بدون مصداق بوده و جمهوری اسلامی نه تنها هیچ گاه نسبت به کشورهای منطقه نظر منفی و یا اقدامی غیر دوستانه نداشته، بلکه تغییری در سیاست‌های خود هم انجام نداده است.

نقوی در خصوص موضع گیری کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در این خصوص،  گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همانند  گذشته به این گونه اظهارنظرها پاسخ داده و آنها را بی پاسخ نخواهد گذاشت.

"شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان" وزیر خارجه امارات اخیرا طی ادعایی از جمهوری اسلامی ایران خواست تا از دخالت در امور داخلی کشورهای عربی منطقه بپرهیزد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet