هدر موبایل
1390/02/04 07:59:00
سرویس استان ها
موسوی در خصوص تاسیس اولین بانک استانی کشور در خوزستان؛

بانک خوزستان برای حمایت از تولید تأسیس می‌شود

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تأسیس بانک خوزستان به عنوان نخستین بانک استانی کشور خبر داد و تأکید کرد: وجود این بانک موجب که قرار است تا پایان امسال تأسیس شود، افزایش گردش مالی و در نتیجه افزایش تولید در این استان می‌شود.
بانک خوزستان برای حمایت از تولید تأسیس می‌شود سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تأسیس بانک خوزستان به عنوان نخستین بانک استانی کشور خبر داد و تأکید کرد: وجود این بانک موجب که قرار است تا پایان امسال تأسیس شود، افزایش گردش مالی و در نتیجه افزایش تولید در این استان می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/281.jpg بانک,خوزستان,برای,حمایت,از,تولید,تأسیس,می‌شود Icana

"سیدعلی موسوی‌جرف" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، گفت: وجود بانکی مجزا در خوزستان موجب افزایش گردش مالی در استان و در نتیجه حمایت بیشتر از بخش تولید خواهد شد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که هر عاملی در استان موجب افزایش گردش مالی شود به سود صنعت و تولید استان است، تصریح کرد: با حمایت از بخش کشت و صنعت، تولید افزایش چشمگیری پیدا می‌کند.

وی با تأکید بر صنعتی بودن استان خوزستان یادآور شد: برخی استان‌های دیگر کشور همچون فارس، با وجود گردش مالی بیشتر به اندازه خوزستان صنعتی نیستند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس تشریح کرد: تأسیس بانک خوزستان موجب افزایش گردش مالی و در نتیجه کاهش تورم  خواهد شد؛ همچنین به حمایت از بخش صنعت و ایجاد فرصت‌های جدید در استان کمک شایانی می‌کند.

سید جعفر حجازی استاندار خوزستان، به تازگی از تأسیس بانک خوزستان تا پایان امسال خبر داده و گفته است که از جمله برنامه‌های هیئت دولت برای چندین استان صنعتی کشور، تأسیس بانک‌های استانی است تا از این طریق منابعی که در استان‌ها وجود دارد را کنترل و مدیریت کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet