هدر موبایل
1390/02/03 20:34:00
سرویس اقتصادی
مهرداد بائوج لاهوتی:

بهای بلیط هواپیما افزایش نمی‌یابد

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که با اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها، قیمت بلیط هواپیما در کشور واقعی شده است، گفت: تا پایان مرحله نخست اجرای این قانون، قیمت بلیط هواپیما افزایش نمی‌یابد.
بهای بلیط هواپیما افزایش نمی‌یابد عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که با اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها، قیمت بلیط هواپیما در کشور واقعی شده است، گفت: تا پایان مرحله نخست اجرای این قانون، قیمت بلیط هواپیما افزایش نمی‌یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/1283.jpg بهای,بلیط,هواپیما,افزایش,نمی‌یابد Icana

"مهرداد بائوج‌لاهوتی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) ، با بیان این که پیش از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها، قیمت بیلط هواپیما پایین بود، تصریح کرد: بعد از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها قیمت بلیط هواپیما 30 درصد افزایش یافت و به قیمت واقعی خود رسید.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی درباره افزایش قیمت احتمالی قیمت بلیط هواپیما گفت: این قیمت تا پایان مرحه نخست اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها ثابت است.

وی با بیان این که نحوه قیمت‌گذاری بر بلیط هواپیما در کشور باید بر اساس زمان‌بندی مشخصی باشد، افزود: باید در زمان‌های خاصی این قیمت کاهش یابد و در زمان‌های خاصی افزایش پیدا کند.

 

با افزایش قیمت بلیط هواپیما خدمات افزایش نیافته

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که با اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها قیمت بلیط هواپیما 30 درصد افزایش پیدا کرد، یادآور شد: با این افزایش قیمت شاهد افزایش خدمات در ناوگان هواپیمایی کشور نیستیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet