خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/02/03 19:59:56
سرویس سیاسی
ابطحی با اشاره به ویژگی ولایت پذیری احمدی‌نژاد:

اقبال عمومی به احمدی‌نژاد ناشی از ولایت پذیری او است

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ولایت پذیری احمدی‌نژاد گفت: ولایت پذیری احمدی‌نژاد و باور او به گفتمان ولایت فقیه موجب اقبال عمومی ملت ایران به او شده است.
اقبال عمومی به احمدی‌نژاد ناشی از ولایت پذیری او است عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ولایت پذیری احمدی‌نژاد گفت: ولایت پذیری احمدی‌نژاد و باور او به گفتمان ولایت فقیه موجب اقبال عمومی ملت ایران به او شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/478.jpg اقبال,عمومی,به,احمدی‌نژاد,ناشی,از,ولایت,پذیری,او,است Icana

"سید محمد جواد ابطحی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، گفت: واکنش سریع و به موقع رئیس جمهور به مرقومه مقام معظم رهبری در رابطه با ابقا وزیر اطلاعات حکایت از ولایت پذیری کامل وی دارد.

نماینده مردم خمینی شهرافزود: یکی از ویژگی‌های بارز احمدی نژاد ولایت‌پذیری وی بوده که این امر موجب شد، که اقبال عمومی با رای قاطع در دو دوره او را به ریاست جمهوری برگزیند.

وی با اشاره به اقدامات احمدی نژاد در راستای ولایت پذیری تاکید کرد: یکی از خصوصیات بارز دولت احمدی‌نژاد اعتقاد به گفتمان ولایت‌پذیری است، گفتمانی که از سوی امام خمینی(ره) مطرح شد و مورد تاکید همه بزرگان نظام بوده و احمدی‌نژاد نیز در طول این سال‌ها در راستای این گفتمان حرکت کرده است.

ابطحی خاطرنشان کرد: متاسفانه در جریان استعفای وزیر اطلاعات برخی رسانه‌ها با شیطنت سعی در القا فرضیه حاکمیت دوگانه داشتند که با درایت رهبری و ولایت پذیری صریح و قاطع رئیس جمهور این تلاش‌ها به نتیجه نرسید.

وی تصریح کرد: مشروعیت دولت و همه قوا در جمهوری اسلامی از ولایت فقیه است و این حقیقت مورد تاکید سران قوا و به ویژه احمدی نژاد بوده و هست.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور تاکید کرد: با توجه به آموزه‌های قرآن مبنی بر رجوع به ولی‌امر در زمان رایج شدن شایعه‌ای در جامعه، نیکو است که رسانه‌ها و اصحاب مطبوعات در چنین مواقعی پشت سر رهبری بوده و به گفته‌ها و رهنمون‌های ایشان توجه کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet