هدر موبایل
1390/02/04 11:01:05
سرویس استان ها

هجوم گرازها به کشتزارهای آبادان

نماینده مردم آبادان در مجلس از حمله گرازها به زمین‌های کشاورزان آبادانی خبر داد و از استانداری خوزستان و همچنین سازمان محیط زیست خواست هر چه زودتر به این مسئله رسیدگی کنند.
هجوم گرازها به کشتزارهای آبادان نماینده مردم آبادان در مجلس از حمله گرازها به زمین‌های کشاورزان آبادانی خبر داد و از استانداری خوزستان و همچنین سازمان محیط زیست خواست هر چه زودتر به این مسئله رسیدگی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/3684.jpg هجوم,گرازها,به,کشتزارهای,آبادان Icana

"سیدعلی موسوی‌جرف" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، گفت: متأسفانه در چند روز گذشته، گرازها به زمین‌های زراعی کشاورزان هجوم آوردند و بیشتر نخلستان‌ها و میان کاشت‌های کشاورزان از قبیل سبزیجات و سیفی‌جات را از بین بردند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، علت اصلی عدم توسعه نخیلات و میان‌کاشت‌های استان را افزایش غیرمنتظره گرازها در زمین‌های کشاورزی خواند و از استانداری خوزستان و همچنین سازمان محیط زیست خواست هر چه زودتر به این مسئله رسیدگی کنند.

 وی ادامه داد: افزایش نیزارها در نخلستان‌ها موجب خواهد شد تا گرازها در میان آن‌ها به راحتی پنهان شوند و به تخریب نخیلات و میان‌کاشت‌ها مشغول شوند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: باید تدابیری از قبیل شکار گرازها و یا ایجاد حصار و فنس کشی اندیشیده شود تا مشکلات کشاورزان جنوبی حل شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet