هدر موبایل
1390/02/04 09:28:37
سرویس اجتماعی
میرخلیلی:

استان هرمزگان از کمبود امکانات ورزشی رنج می‌برد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در رابطه با امکانات ورزشی استان هرمزگان، گفت: این استان از کمبود امکانات مناسب ورزشی رنج می‌برد و این امکانات جوابگوی نیازهای مردم به خصوص جوانان این استان نیست.
استان هرمزگان از کمبود امکانات ورزشی رنج می‌برد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در رابطه با امکانات ورزشی استان هرمزگان، گفت: این استان از کمبود امکانات مناسب ورزشی رنج می‌برد و این امکانات جوابگوی نیازهای مردم به خصوص جوانان این استان نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/3300.jpg استان,هرمزگان,از,کمبود,امکانات,ورزشی,رنج,می‌برد Icana

"سید علی میرخلیلی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، تصریح کرد: در سفرهای استانی هیات دولت  به هرمزگان مصوبه‌ای برای ساخت مراکز ورزشی با تمامی امکانات برای شهرستان‌های میناب، جاسک،  سیریک وبشاگرد به تصویب رسید که در حال حاضر این مصوبه به طور کامل اجرایی نشده است.

نماینده مردم میناب، جاسک، رودان، سیریک و بشاگرد خاطرنشان کرد: از رئیس جمهور درخواست می‌کنم زمینه نهایی شدن ساخت این مراکز ورزشی را عملی کند.

"سید علی میرخلیلی" نماینده میناب، جاسک، رودان، سیریک و بشاگرد به رئیس جمهوری در باره صدور دستور ساخت مراکز ورزشی در شهرستان‌های میناب، جاسک، رودان، سیریک و بشاگرد تذ کر داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet