هدر موبایل
1390/02/04 10:18:44
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی:

عربستان دچار توهم شد‌ه است

نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:عربستانی ها دچار توهم شد‌ه اند و فکر می کنند لشکرکشی به کشور کوچکی مانند بحربن و سرکوب مردم بی‌دفاع حاکی از قدرت آنهاست.
عربستان دچار توهم شد‌ه است نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:عربستانی ها دچار توهم شد‌ه اند و فکر می کنند لشکرکشی به کشور کوچکی مانند بحربن و سرکوب مردم بی‌دفاع حاکی از قدرت آنهاست. https://cdn.icana.ir/d/019/2073.jpg عربستان,دچار,توهم,شد‌ه,است Icana

حسین ابراهیمی درگفت‌وگو  فارس با اشاره به برقراری مجدد روابط دیپلماتیک ایران و مصر گفت: مصر کشوری تاریخی است که ظرفیت‌های فرهنگی و علمی بیشماری دارد و روابط متقابل دوکشور در تحولات منطقه به ویژه جهان اسلام اثرگذار است.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی به تاثیر برقراری رابطه ایران و مصر بر مسائل منطقه اشاره کرد و افزود: اداره حاکمیت مصر به دست جوانان انقلابی این کشور و استحکام رابطه با ایران آینده اسرائیل و سلطه آمریکا در منطقه را با چالش مواجه خواهد کرد و به استعمار غرب در خاورمیانه پایان خواهد داد.

نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به تهدید نظامی مقامات عربستانی علیه کشورمان اشاره و تصریح کرد: عربستانی‌ها دچار توهم شد‌ه‌اند و فکر می‌کنند لشگر کشی به کشور کوچکی مانند بحربن و سرکوب مردم بی‌دفاع حاکی از قدرت آنهاست.

وی در همین رابطه ادامه داد: عربستانی‌ها بدانند که اگر حمایت غرب نبود آنها از پس مردم بی‌دفاع بحرین هم بر‌نمی‌آمدند و مطمئن باشند قدرت‌نمایی ایران جهنمی سوزان برای آنان درپی خواهد داشت.

حجت‌الاسلام ابراهیمی، بیداری اسلامی در منطقه را عامل بازگشت شکوه صدر اسلام به منطقه دانست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet