ایام محرم 1398
1390/02/04 10:16:16
سرویس صحن
حاشیه

کاغذهای مهم آقای نماینده!

در دقایق آغازین شروع به کار جلسه علنی مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه ۴ فروردین ۹۰، یکی از نمایندگان مجلس با حضور در گوشه و کنار مجلس در باب موضوع مهمی با سایر نمایندگان بحث و گفت‌وگو می‌کرد.
کاغذهای مهم آقای نماینده! در دقایق آغازین شروع به کار جلسه علنی مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه 4 فروردین 90، یکی از نمایندگان مجلس با حضور در گوشه و کنار مجلس در باب موضوع مهمی با سایر نمایندگان بحث و گفت‌وگو می‌کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/1442.jpg کاغذهای,مهم,آقای,نماینده! Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، از صحن علنی روز یکشنبه (4 فروردین) یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با رفت و آمد در میان صندلی‌های صحن با نمایندگان بحث و تبادل‌نظر می‌کرد.

این نماینده در حالی که چند برگ کاغذ ظاهرا مهم و خاصی در دست داشت، در کنار برخی نمایندگان می‌ایستاد و با نشان دادن و تورق کاغذ‌هایش درباره محتوای آنها توضیح می‌داد.

به نظر می‌رسید کاغذهای مهم آقای نماینده که او را از این طرف صحن به آن طرف می‌کشاند و وی را مشتاق و مصر به توضیح و تشریح مطلبی برای نمایندگان می‌کرد، محتوایی قابل توجه و خاص داشته باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet