هدر موبایل
1390/02/04 16:26:49
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی:

بیداری اسلامی در منطقه به حذف اسرائیل منتهی خواهدشد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که هدف تمامی جنبش‌ها اسلامی در منطقه در ضدیت با رژیم صهیونیستی بوده و قطعا به حذف این رژیم منتهی خواهدشد.
بیداری اسلامی در منطقه به حذف اسرائیل منتهی خواهدشد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که هدف تمامی جنبش‌ها اسلامی در منطقه در ضدیت با رژیم صهیونیستی بوده و قطعا به حذف این رژیم منتهی خواهدشد. https://cdn.icana.ir/d/019/307.jpg بیداری,اسلامی,در,منطقه,به,حذف,اسرائیل,منتهی,خواهدشد Icana

سید حسین نقوی حسینی نماینده ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با  مهر در خصوص سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر پیروزی قطعی نهضت های اسلامی در منطقه گفت: این خیزش ها مبتنی بر زیر بناهای فکری و فرهنگی بوده و عاملی شده است که مردم سینه خود را در مقابل گلوله قرار دهند.

وی افزود: 4 محور اصلی در تمامی این حرکتها دیده می شود که عبارتند از اسلام خواهی، هویت یابی، مبارزه با دیکتاتور و مبارزه با سلطه خارجی.

نقوی حسینی ادامه داد: این محورها قطعا ریشه در مبانی فکری و فرهنگی محکمی داشته و با سرکوب نظامی ساکت نمی شود، لذا می توان نتیجه گرفت که قطعا این نهضت ها فرجامی جز پیروزی ندارد.

وی در رابطه با بخشی از سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ایران در قضایای اخیر منطقه تماشاگر نخواهد بود ، گفت: جمهوری اسلامی مطابق کنوانسیون وین هیچ نوع دخالتی در سایر کشورها نخواهد کرد، اما همواره از دولت ها خواسته است که به تقاضاهای مردم پاسخ داده و به این وسیله از ملت های مسلمان دفاع کرده است.

نماینده ورامین ادامه داد: درعین حال جمهوری اسلامی ایران از طریق مراجع بین المللی و حقوق بشر پیگیر این موضوعات بوده و مراجع بین المللی نیز نباید نسبت به اقدامات خشونت بار دولت های عربی سکوت کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین در خصوص ارتباط حمله رژیم صهیونیستی به غزه با تحولات منطقه گفت: ما فکر می کنیم تهاجم نظامی آمریکا و دخالت نظامی برخی کشورها در کشورهایی که حرکت های مردمی شکل گرفته تنها جهت حفظ اسرائیل است.

وی افزود: در عین حال معتقدیم که هدف تمامی این جنبش ها ضدیت اسرائیلی داشته و قطعا به حذف اسرائیل منتهی خواهد شد.

نقوی حسینی در پایان تصریح کرد: اسرائیل از سرنوشت محتوم حذف نجات نمی یابد و با حمله و سرکوب مردم مظلوم غزه نمی تواند نجات پیدا کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet