هدر موبایل
1390/02/04 10:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابراهیمی:

فعالیت‌های انتخاباتی فعلی جهت آمادگی جامعه و ترغیب مردم به مشارکت در انتخابات است

یک عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز، گفت: فعالیت‌های انتخاباتی در شرایط فعلی تبلیغ محسوب نمی‌شود بلکه نوعی آمادگی جامعه و جریانات مختلف برای انتخابات و ترغیب مردم به مشارکت در این انتخابات است.
فعالیت‌های انتخاباتی فعلی جهت آمادگی جامعه و ترغیب مردم به مشارکت در انتخابات است یک عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز، گفت: فعالیت‌های انتخاباتی در شرایط فعلی تبلیغ محسوب نمی‌شود بلکه نوعی آمادگی جامعه و جریانات مختلف برای انتخابات و ترغیب مردم به مشارکت در این انتخابات است. https://cdn.icana.ir/d/019/486.jpg فعالیت‌های,انتخاباتی,فعلی,جهت,آمادگی,جامعه,و,ترغیب,مردم,به,مشارکت,در,انتخابات,است Icana

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین ابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: این‌که عده‌ای می‌گویند تبلیغات زودهنگام برای انتخابات شروع شده حرف درستی نیست چرا که در هر انتخاباتی شاهد هستیم که فعالیت‌ها از قبل آغاز می‌شود و این به معنای تبلیغات زودهنگام انتخاباتی نیست.

وی افزود: مطمئنا جامعه باید از پیش برای انتخابات آمادگی پیدا کند و جریانات در صحنه حضور پیدا کنند، چرا که اگر این مقدمات وجود نداشته باشد شور و شوقی هم برای انتخابات در جامعه به وجود نمی‌آید. لذا به نظر من این فعالیت‌ها بجاست و سایر جریانات هم باید تلاش کنند تا فعالیت‌های مقدماتی خود را آغاز کنند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، خاطرنشان کرد: تبلیغات انتخاباتی مصداقی است، به این معنا که افرادی به نام کاندیدا به جامعه معرفی می‌شوند و در حال حاضر هیچ‌کس به عنوان مصداق معرفی نشده است؛ لذا بحث هنوز بر سر اصل انتخابات و مشارکت مردم است که خیلی خوب و بجا است، اما اگر جایی کسانی معرفی شوند آن وقت این فعالیت به معنای تبلیغ انتخاباتی خواهد بود.

ابراهیمی اضافه کرد: فعالیت‌های انتخاباتی که در حال حاضر وجود دارد حرکت خوبی است که می‌تواند سایرین را هم به صحنه بیاورد و مطمئنا باید آغازی وجود داشته باشد تا بقیه هم فعالیت‌هایی برای انتخابات داشته باشند.

نماینده مردم بیرجند در مجلس، در پایان با بیان این‌که نباید از امکانات نظام برای انتخابات استفاده کرد، تصریح کرد: البته امکانات بدست مسوولین اجرایی است و مثلا جامعه روحانیت و جامعه مدرسین چیزی در اختیار ندارند. اما سایرین هم حتما رعایت این مسائل را می‌کنند و طبق قانون در این باره عمل خواهند کرد.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet