هدر موبایل
1390/02/04 15:09:49
سرویس سیاسی

بازداشت دوباره رئیس سابق مجلس سنا مصر

رئیس سابق مجلس سنا (مشورتی) مصر برای اجرای تحقیقات بیشتر دوباره بازداشت شد.
بازداشت دوباره رئیس سابق مجلس سنا مصر رئیس سابق مجلس سنا (مشورتی) مصر برای اجرای تحقیقات بیشتر دوباره بازداشت شد. https://cdn.icana.ir/d/019/2959.jpg بازداشت,دوباره,رئیس,سابق,مجلس,سنا,مصر Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir)  به نقل از  روزنامه الاتحاد چاپ ابوظبی، سازمان پیگیری درآمدهای غیرقانونی مصر بار دیگر "صفوت شریف" رئیس سابق مجلس سنا ( مشورتی) را بازداشت کرد.
سازمان درآمدهای غیرقانونی مصر که پیش از این نیز حکم 15 روز بازداشت شریف را صادر کرده بود اعلام کرد وی برای 15 روز دیگر برای اجرای تحقیقات بیشتر باید در بازداشت بماند.
این سازمان اعلام کرد بعد از بررسی ثروت شریف که شامل کاخ ها، ویلاها و خانه های فاخر و گرانقیمت در خارج و داخل مصر و همچنین زمین های کشاورزی، شرکت ها و اتومبیل های بسیار است، در روزهای آینده بازجویی از همسر و فرزندان شریف را آغاز می کند.
سازمان درآمدهای غیرقانونی مصر بعد از انقلاب مردمی مصر که در ‍ژانویه گذشته به سقوط "حسنی مبارک" رئیس جمهور این کشور نتیجه داد، تحقیقات خود را از مقامات رژیم سابق در مورد ثروت های هنگفتی که با سوء استفاده از مقام خود کسب کرده بودند آغاز کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet