هدر موبایل
1390/02/04 10:52:37
سرویس اقتصادی
حسن غفوری فرد:

کمیسیون انرژی آماده شنیدن مشکلات جایگاه‌داران CNG است

عضو کمیسیون انرژی با بیان این‌که دولت وظیفه دارد تا زمینه‌های توزیع مناسب سوخت را فراهم کند، گفت: جایگاه‌داران برای پیگیری موضوع تعیین نرخ سی.ان.جی، باید نامه‌ای رسمی به این کمیسیون بنویسند تا این موضوع به طور رسمی در مجلس دنبال شود.
کمیسیون انرژی آماده شنیدن مشکلات جایگاه‌داران CNG است عضو کمیسیون انرژی با بیان این‌که دولت وظیفه دارد تا زمینه‌های توزیع مناسب سوخت را فراهم کند، گفت: جایگاه‌داران برای پیگیری موضوع تعیین نرخ سی.ان.جی، باید نامه‌ای رسمی به این کمیسیون بنویسند تا این موضوع به طور رسمی در مجلس دنبال شود. https://cdn.icana.ir/d/019/3642.jpg کمیسیون,انرژی,آماده,شنیدن,مشکلات,جایگاه‌داران,CNG,است Icana

"حسن غفوری فرد" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه‌ملت (www.icana.ir) افزود: همه درآمدهای حاصل از فروش نفت و گاز متعلق به مردم و جزو انفال است و دولت تنها به عنوان یک کارپرداز و نماینده مردم در مصرف این درآمدها، صلاحیت مدیریت منابع زیرزمینی را دارد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با توجه به این که سی.ان.جی، یک سوخت پاک و ارزان است، باید نحوه سیاست‌گزاری مصرف سوخت در کشور، با محوریت مصرف سی.ان.جی پایه‌گذاری شود.

وی با تأکید بر لزوم برطرف کردن مشکل‌های پیش روی جایگاه‌داران، ادامه داد: کمیسیون انرژی به طور مداوم نحوه مطلوب توزیع سوخت، به ویژه سی.ان.جی را در کشور پیگیری می‌کند و تا به سطح مطلوب رسیدن این بخش، با جدیت بر عملکرد دولت نظارت خواهد داشت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، یادآور شد: باتوجه به بررسی‌های انجام شده و ادامه مطالعات کمیسیون درباره وضعیت جایگاه‌داران توزیع.سی.ان.جی، باید منتظر ایجاد تغییراتی در نحوه توزیع این نوع سوخت در کشور باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet