شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/02/04 10:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شهریاری:

برنامه‌ریزی تشکل‌های سیاسی برای انتخابات نباید به فضای عمومی جامعه تعمیم داده شود

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی، گفت: فعالیت زودهنگام انتخاباتی باعث از بین رفتن شور و حال انتخابات می‌شود.
برنامه‌ریزی تشکل‌های سیاسی برای انتخابات نباید به فضای عمومی جامعه تعمیم داده شود یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی، گفت: فعالیت زودهنگام انتخاباتی باعث از بین رفتن شور و حال انتخابات می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/1058.jpg برنامه‌ریزی,تشکل‌های,سیاسی,برای,انتخابات,نباید,به,فضای,عمومی,جامعه,تعمیم,داده,شود Icana

حسینعلی شهریاری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به در پیش داشتن انتخابات مجلس نهم در اسفندماه سال جاری، اظهار کرد: واقعا هنوز زود است که وارد فعالیت‌های انتخاباتی شویم. البته این‌که تشکل‌های سیاسی برنامه‌ریزی‌هایی درون تشکل خودشان برای انتخابات داشته باشند بد نیست، اما نباید این موضوع را به فضای عمومی جامعه تعمیم دهند و افکار عمومی را درگیر این موضوع کنند.

وی با بیان این‌که هیچ گروهی از فعالیت‌های انتخاباتی منع نشده است، افزود: مطمئنا آنچه در قوانین جاری کشور درباره زمان تبلیغات، استعفای افراد مسوول از پست‌های دولتی و قوانین مربوط به فعالیت‌های انتخاباتی آمده باید از سوی افراد رعایت شود و کسی خارج از این دایره اجازه فعالیت انتخاباتی ندارد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس در پایان، خاطرنشان کرد: مطمئنا این مسوولیت استانداران و فرمانداران است که از سوی وزارت کشور این وظیفه را دارند تا جلوی فعالیت‌ها و تبلیغات زودهنگام انتخاباتی را بگیرند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet