شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/02/04 11:01:06
سرویس صحن
حاشیه

مخالفان، مخالفت خود را پس گرفتند

نمایندگان مخالف با کلیات طرح فوق‌العاده خاص پرسنل سازمان پزشکی قانونی، در پی درخواست سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، مخالفت خود را پس گرفتند.
مخالفان، مخالفت خود را پس گرفتند نمایندگان مخالف با کلیات طرح فوق‌العاده خاص پرسنل سازمان پزشکی قانونی، در پی درخواست سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، مخالفت خود را پس گرفتند. https://cdn.icana.ir/d/019/2198.jpg مخالفان،,مخالفت,خود,را,پس,گرفتند Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، "سید جواد زمانی" در جلسه علنی امروز - یکشنبه-  در حین ارائه گزارش کمیسیون اجتماعی درباره طرح فوق‌العاده خاص پرسنل سازمان پزشکی قانونی از نمایندگان خواست تا از صحبت به‌عنوان مخالف این طرح صرف‌نظر کنند تا این طرح با قاطعیت به تصویب برسد.

نماینده کنگاور در حالی که از سختی‌ها و ناملایمات شغلی پرسنل سازمان پزشکی قانونی سخن می‌گفت، از نمایندگان مردم تقاضا کرد تا با موافقت با این طرح و تصویب آن، موجبات دلگرمی کارکنان پرتلاش پزشکی قانونی را فراهم کنند.

در پی درخواست سخنگوی کمیسیون اجتماعی برای تصویب قاطع طرح فوق‌العاده خاص پرسنل پزشکی قانونی، نمایندگانی که برای صحبت در مخالفت با کلیات این طرح ثبت‌نام کرده بودند، از مخالفت خود صرف‌نظر کردند و ثبت‌نام‌های خود را بازپس گرفتند.

این اقدام نمادین نمایندگان مجلس، نشان از توجه و عنایت آنها به صاحبان مشاغل سخت و به‌ویژه کارکنان پزشکی قانونی داشت و طراحان طرح مذکور را راضی کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet