ایام محرم 1398
1390/02/04 12:40:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون اصولگرایان:

فعالیت‌های زودهنگام انتخاباتی، امور جاری کشور را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، با اعتقاد به برخی تبعات اجتماعی ورود زودهنگام به فضای انتخاباتی گفت: مردم قطعا از این فضا استقبال نکرده و قطعا فعالیت‌های زودهنگام، رفتار منفعلانه بوجود خواهد آورد.
فعالیت‌های زودهنگام انتخاباتی، امور جاری کشور را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، با اعتقاد به برخی تبعات اجتماعی ورود زودهنگام به فضای انتخاباتی گفت: مردم قطعا از این فضا استقبال نکرده و قطعا فعالیت‌های زودهنگام، رفتار منفعلانه بوجود خواهد آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/67.jpg فعالیت‌های,زودهنگام,انتخاباتی،,امور,جاری,کشور,را,تحت‌الشعاع,قرار,می‌دهد Icana

عزت‌الله یوسفیان در گفت‌وگو با  ایسنا، گفت: تصمیمات و لیستهای مورد تایید چهره‌های اصولگرا موجب سامان یافتن روند انتخابات در شهرهای بزرگ مثل تهران می‌شود ولی معرفی افراد از تهران برای شهرستانهای کوچک، تاثیر چندانی بر انتخاب مردم ندارد چرا که در این حوزه‌ها رای مردم به اعتبار عملکرد و رفتار کاندیداتورهاست.

نماینده‌ی مردم آمل، تاثیر لیست جریان‌های سیاسی در شهرستانها بر انتخاب مردم را کم دانست و اظهار کرد: مردم در شهرستانها فقط به چهره‌ها رای می‌دهند.

وی فعالیت‌های زودهنگام انتخاباتی را موجب تحت‌الشعاع قرارگرفتن امور جاری کشور دانست و خاطر نشان کرد: ‌ورود چهره‌های سیاسی متنفذ و نمایندگان و دولتمردان به فضای تبلیغات انتخاباتی زودرس، قرار نگرفتن اساسی برخی از آنان درلیستهای انتخاباتی موجب دلسردی و دلزدگی می‌شود.

یوسفیان، آغاز فعالیت‌های انتخاباتی ماهها قبل از آنچه که قانونگذار تعیین کرده است را موجب افزایش هزینه‌های سیاسی و طولانی‌تر شدن درگیریها و اختلافات دانست و افزود: ورود زودهنگام به تبلیغات انتخاب ماهها قبل از انتخابات موجب تعطیلی مسئولیتهای جاری افراد حاضر در حاکمیت قبلی از انتخابات و دلسرد شدن و بی‌انگیزگی پس از انتخابات می‌شود؛ این موضوع تاثیر بسزایی بر کش‌دار شدن اختلافات سیاسی در جریانهای سیاسی می‌شود.

یوسفیان خطاب به چهره‌های تعیین شده در لیست 13 نفره مشترک دولت و مجلس تاکید کرد: تاثیر اجتماعی ورود به فضای زودهنگام انتخاباتی موجب القاء شوک‌ها و اختلافات سیاسی به جامعه و بی‌تفاوتی مردم به انتخابات می‌شود.

نماینده‌ی مردم آمل، انجام با کیفیت مسئولیتهای حاضر را بهترین تبلیغات انتخاباتی برای افراد دانست و افزود: مخفی شدن افراد در پوشش لیستهای انتخاباتی و پرداختن به اموری غیر از مسئولیتهای جاری از سوی افراد در قوای مقننه و مجریه موجب افزایش نمره خدمت رسانی و زمینه‌سازی برای افزایش احتمال انتخاب مجدد آنان می‌شود؛ چه بسا توجه به این تاکتیک، ظرفیتی را به وجود آورد که نیازی به لیست‌های سیاسی جریانات نباشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet