هدر موبایل
1390/02/04 12:23:31
سرویس صحن
اسداللهی در تذکر شفاهی:

دامداری‌های تربت‌جام در حال تعطیلی هستند

نماینده تربت جام با اشاره به این که دامداری‌های این شهرستان در حال تعطیلی هستند، گفت: گرانی خوراک دام و ارزانی شیر موجب بسته‌شدن این واحدها شده است.
دامداری‌های تربت‌جام در حال تعطیلی هستند نماینده تربت جام با اشاره به این که دامداری‌های این شهرستان در حال تعطیلی هستند، گفت: گرانی خوراک دام و ارزانی شیر موجب بسته‌شدن این واحدها شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/309.jpg دامداری‌های,تربت‌جام,در,حال,تعطیلی,هستند Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir)، "غلامرضا اسداللهی" در پایان جلسه علنی امروز یکشنبه ـ 4 اردیبهشت ـ مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی، گفت: مسئولان وزارتخانه های بازرگانی و جهادکشاورزی به اوضاع و احوال دامداران منطقه تربت جام توجه کنند.

نماینده تربت جام وتایباد تصریح کرد: واحدهای دامداری به خاطر گرانی خوراک دام و قیمت پایین هر کیلوگرم شیر در حال تعطیل شدن هستند. هم اکنون هر کیلوگرم خوراک دام 420 تومان به فروش می رسد، ولی هر لیتر شیر 370 تومان خریداری می شود.

نماینده مجلس هشتم اظهار کرد: وزارت نیرو نیز در تامین آب شرب منطقه صالح آباد شهرستان تربت جام اقدام لازم را انجام دهند چون این منطقه شبکه آبرسانی ندارد.

وی ادامه داد: وزارت راه و ترابری نیز جاده ترانزیتی پررونق تربت جام به افغانستان را تکمیل کند، چرا که سال گذشته اعتبار خوبی برای آن در نظر گرفته شد، ولی 43 درصد آن رقم تخصیص یافت. عدم عنایت به این مسئله تاکنون سوانح رانندگی زیادی را برای مردم به وجود آورده است.

اسداللهی تاکید کرد: سازمان تربیت بدنی نیز باید به تکمیل پروژه استادیوم ورزشی و سالن کشتی عنایت کند تا هر چه زودتر این طرح ها نیز ساماندهی شوند.

"سیدشهاب الدین صدر" نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اسداللهی، گفت: انشاءالله دستگاه هایی که نام آنها برده شد در رفع مشکلات یاد شده اقدام لازم را انجام دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet